Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Darmowa Dostawa

 

 

 

                                                   DARMOWA DOSTAWA

 

Sposoby dostawy:

  • drogą mailową, w przypadku wyboru e-Vouchera/elektronicznego Kuponu Podarunkowego (włąsnoręczny wydruk w formacie A4);
  • w wybranym paczkomacie na terenie całej Polski;
  • za pomocą kuriera  UPS (w tym opcja "za pobraniem") 
  • odbiór osobisty w biurze Super Prezentów.

 

E-voucher (wydruk własnoręczny)

Kupon można przesłać drogą mailową do osoby obdarowywanej (np. gdy jest to nagła sytuacja) lub samodzielnie wydrukować. Przed jego wysłaniem do e-maila z kuponem podarunkowym można dopisać życzenia.

 

Wydruk własnoręczny

Kupon można przesłać drogą mailową do osoby obdarowywanej (np. gdy jest to nagła sytuacja) lub samodzielnie wydrukować. Przed jego wysłaniem do e-maila z kuponem podarunkowym można dopisać życzenia. Jest to bardzo łatwa i szybka metoda!

 

Paczkomaty InPost

Kupon możesz odebrać w dowolnym momencie w wybranym przez siebie paczkomacie na terenie całej Polski - jest to całkowicie darmowy sposób dostawy. 

 

Odbiór osobisty

Biuro Super Prezenty czynne jest w dniach pn-pt w godz. 8-17, wszystkie prezenty można również odbierać w naszych punktach w centrach handlowych oraz w sklepie Super Prezenty Boutique. 

 

Kurier UPS*

Każdy wybrany prezent, możemy dostarczyć do Państwa domu lub pracy na terenie Polski! Zamówienie kurier dostarczy go w ciągu dwóch dni roboczych, liczonych od daty zapłaty za towar.

 

*Darmowa dostawa nie obowiązuje na Wysyłkę Ekspresową.