Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

12 miesięcy ważności

2013-08-27

12 miesięcy ważności

Od teraz macie pewność, że zdążycie skorzystać z kupionej usługi, gdyż ważność naszych prezentów to aż 12 miesięcy! Jest to szczególnie istotne, gdy dotyczy atrakcji sezonowych - na skorzystanie z nich macie cały rok. Daje to także możliwość dokładnego zaplanowania ważnych wydarzeń (np. urodzin, czy rocznicy ślubu) z dużym wyprzedzeniem. 

Każdorazowo umieszczamy na prezencie informację o okresie jego ważności. Rozpoczyna się on w momencie zakupu produktu (lub zeskanowania kodu kreskowego w przypadku zakupu prezentów w sklepie).

Zdecydowana większość naszych prezentów ważna jest przez 12 miesięcy od daty zakupu, jednak w szczególnych przypadkach, gdy specyfika prezentu/ usługi tego wymaga, okres ważności może być krótszy.

Wstecz