Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Lot paralotnią dla przyjaciół we Wrocławiu


Lokalizacja: Wrocław
Czas trwania całej usługi: Czas lotu 6-20 minut
Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

W gronie przyjaciół wszystko smakuje wybornie, a przestworza lepiej niż najdoskonalsze danie! Zabierz przyjaciół w podróż po błękitnej tafli nieba, gdzie nie dosięgają troski, a bajeczne widoki trafiają w samo sedno ludzkich pragnień doznawania piękna. Lot paralotnią we Wrocławiu odbędzie się w charakterze swobodnego przelotu, w towarzystwie doświadczonego pilota. Z takiej wysokości wszystko to, co zbudował człowiek, wydaje się nieistotne, a matka natura gra pierwsze skrzypce melodii spokoju, rozgrywanej w bezkresie potęgi rzeczywistości szkicowanej tym, nad czym człowiek nigdy nie zapanuje. Po uzyskaniu pułapu pomiędzy 400 a 700 metrów lina holująca zostanie wypięta, by kontynuować swobodny lot.

Bezpieczeństwo

  • Paralotnie, na których odbywają się loty, pochodzą od firmy NOVA. To produkt z najwyższej półki, przechodzący dokładne badania w celu uzyskania certyfikatów dopuszczających do lotów (karta paralotni).
  • Podczas każdego lotu tandem wyposażony jest też w spadochron zapasowy, zamocowany w uprzęży, który przystosowany jest do łącznego ciężaru pasażera i pilota.
  • Każdy pilot paralotni tandemowej posiada ważne ubezpieczenie OC, które zabezpiecza roszczenia za szkody wyrządzone osobom trzecim.
  • Dodatkowo realizacja jest uzależniona od warunków pogodę, które ocenia sam pilot. W przypadku niekorzystnych warunków realizacja może ulec przesunięciu.

Realizacja, wymagania i czas trwania lotu

Przed startem rozkłada się paralotnię, kontrolując wszystkie linki. Pilot i pasażer ubrani są w specjalne uprzęże, które z jednej strony zapewniają bardzo wygodną pozycję podczas lotu, a z drugiej, dzięki atestowanym zapięciom i specjalnie regulowanym taśmom zabezpieczają pasażera przed wypadnięciem. W trakcie lotu pasażer podziwia widoki lub poznaje zasady kierowania paralotnią (dla zainteresowanych). W zależności od ustaleń wykonywana jest krótka wycieczka powietrzna po okolicy. Ponadto pilot nadlatuje nad miejsce startu, gdzie wykonuje wiązankę akrobacyjną, która co prawda skraca nieco pobyt w powietrzu, lecz gwarantuje niesamowite emocje. Lot bez akrobacji trwa od 6 do 20 minut. Rozpiętość wagowa jest bardzo duża. Minimalna waga pasażera wynosi 35 kg a maksymalna - 110 kg

 

SPRZEDAŻ OFERTY TYMCZASOWO WSTRZYMANA

 

 

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Feel & Fly, Borowa (woj. dolnośląskie, 20 km od centrum Wrocławia)

Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas
Czas

Czas lotu 6-20 minut

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

3 osoby

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Minimalna waga pasażera wynosi 35 kg a maksymalna - 90 kg. Wymagana wcześniejsza rezerwacja z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Odwołanie rezerwacji później niż 48 godzin przed planowaną realizacją, będzie skutkować uznaniem usługi za zrealizowaną.

Odzież
Odzież

Strój wygodny, dopasowany do panującej temperatury.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

Inni klienci oglądali również

Podobne prezenty

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.


Lokalizacja: Wrocław
Czas trwania całej usługi: Czas lotu 6-20 minut

Członkowie otrzymują 63,12 zł zwrotu

Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot
SUPER PREZENTY ZNAJDZIECIE TEŻ TU: Regulamin Super Prezentów