Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca Black Cat Escape Room

Escape room "Sex room" w Warszawie

Warszawa
60 minut
2 os., 3+ os.
169,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym16,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Stańcie się częścią skomplikowanej i wielowątkowej opowieści, odwiedzając Escape Room „Sex Room”. To gwarancja doświadczenia intensywnych emocji i przeżycia niezapomnianej przygody. W ciągu 60 minut będziecie musieli pobudzić w pełni swoją kreatywność, inteligencję oraz umiejętność logicznego myślenia, aby rozwiązać zagadkę i odnaleźć klucz do wyjścia z pokoju.

Historia i cel akcji:

Jesteście początkującymi pracownikami agencji detektywistycznej. Śledzenie zdrad małżeńskich oraz szantaże to najczęstszy typ zleceń w waszej branży. Tej właśnie tematyki będzie dotyczyło wasze pierwsze zadanie.

Do agencji zgłasza się klient – Pan Jacek. To przykładny ojciec, mąż i manager średniego szczebla w warszawskiej korporacji. Jak zeznał, nieopatrznie skorzystał z usług „Pani Dominy”, której ogłoszenie znalazł na jednym z portali i zupełnie „przypadkowo” był u niej kilkanaście razy. Niestety, szanowna Pani okazała się być nierzetelną usługodawczynią i pewnego dnia przestała odbierać telefony od poszkodowanego. Po jakimś czasie Pan Jacek otrzymał wiadomość z „serdeczną prośbą” o zapłacenie 100 tysięcy złotych w zamian za zachowanie w tajemnicy jego upodobań. Do wiadomości dołączono także zdjęcia oraz film, który nie pozostawia wątpliwości i przedstawia Pana Jacka w mocno kompromitujących sytuacjach.

Wasz klient (Pan Jacek) jest zdruzgotany zaistniałą sytuacją. Obawia się, że jego życie osobiste i zawodowe legnie w gruzach. Zgłasza się więc do waszej agencji z prośbą o interwencję. Podejmujecie się tego zlecenia i szybko dowiadujecie się, gdzie przyjmowała swoich klientów szantażystka. Śledzicie wskazany lokal i postanawiacie włamać się w momencie, kiedy nikogo w nim nie będzie. Macie tylko 60 minut, aby przeszukać całe mieszkanie. W tym czasie musicie namierzyć miejsce przechowywania kompromitujących materiałów.

Czy uda wam się uratować godność i reputację Pana Jacka?

 

Voucher kwotowy do wykorzystania w obiekcie Partnera zgodnie z obowiązującym cennikiem zależnym od ilości osób i dnia realizacji dostępnym na stronie internetowej Organizatora.

Cennik podany na stronie Super Prezenty jest aktualnie obowiązującym cennikiem i obowiązuje w dniu zakupu, z racji tego, że voucher jest ważny 12 miesięcy te ceny mogą ulec zmianie w momencie jego realizacji i klient powinien liczyć się z ewentualną dopłatą.  Voucher jest na określoną kwotę i jest jednoznaczny z wykupieniem wstępu na konkretny dzień, godzinę oraz liczbę osób.

Realizacja dostępna jest w 3 wariantach :
Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00-15:00
Poniedziałek - Czwartek w godzinach 15:01-24:00
Piątek po 15:01 + Weekendy

Ważne informacje

 • The Black Cat Escape Room, ul. Grochowska 23/31, Warszawa

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • 60 minut

 • od 2 do 10 osób

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Wygodny ubiór.

Inne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. W komentarzu do zamówienia należy dodać: Super Prezenty. Pokój od 15 lat. Cennik podany na stronie Super Prezenty jest aktualnie obowiązującym cennikiem i obowiązuje w dniu zakupu, z racji tego, że voucher jest ważny 12 miesięcy te ceny mogą ulec zmianie w momencie jego realizacji i klient powinien liczyć się z ewentualną dopłatą. Voucher jest na określoną kwotę i jest jednoznaczny z wykupieniem wstępu na konkretny dzień, godzinę oraz liczbę osób.

Black Cat to warszawski escape room oferujący swoim klientom rozrywki w formie gry przygodowej odbywającej się w rzeczywistości. Łącząc fascynację komputerowymi rozgrywkami oraz zwiedzaniem starych opuszczonych miejsc, założyciel działalności pragnie zapewnić uczestnikom wrażenia porównywalne lub większe od tych oferowanych przez świat wirtualny. Ciekawostką jest, że przy projektowaniu konkretnych gier typu escape twórcy posługują się symboliką kota, jako istoty o wielu mrocznych cechach.

5.0
(1 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
1
4 punkty
0
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
An
Andrzej
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-06-04