Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca Black Cat Escape Room

Escape room "Dom Mordercy" w Warszawie

Warszawa
70 minut
2 os., 3+ os.
219,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym21,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Jeśli cenicie sobie intensywne emocje połączone z dużą dawką adrenaliny, odwiedźcie koniecznie Escape Room „Dom Mordercy”. Biorąc udział w rozrywce typu „life adventure”, staniecie się częścią mrożącej krew w żyłach opowieści. W ciągu 60 minut będziecie musieli rozwiązać rozmaite zagadki, aby odnaleźć klucz do wyjścia z pokoju i doprowadzić do szczęśliwego zakończenia historii.  

„Dom Mordercy Remastered” – w 2021 roku przeszedł generalne odświeżenie, dzięki czemu odpowiada najnowszym trendom technologicznym, a jego atmosfera stała się jeszcze bardziej gęsta. W rozgrywkę wpleciono postać aktora, która dostarcza dodatkowych emocji. Oprócz tego dodano 50% nowych zagadek oraz fenomenalnych efektów audiowizualnych.

Historia i cel akcji:

Jesteś w Nowym Jorku na imprezie. Twoja 25-letnia przyjaciółka Shannan Gilbert nagle wychodzi i znika bez śladu. Alarmujesz policję, ale niestety pozostaje bezradna. Zdajesz sobie sprawę, że od kilku lat w mieście grasuje seryjny morderca „Zabójca z Long Island”, który porywa i bestialsko morduje młode kobiety. W Twojej głowie rodzą się więc uzasadnione obawy, że Shannan mogła paść jego ofiarą.

Po paru tygodniach od jej zaginięcia nagle ktoś wysyła na Twój telefon bardzo osobliwy filmik, na którym widać porwaną. Dołączona jest do niego wiadomość o treści: „Jeśli chcesz kiedykolwiek ją zobaczyć żywą, przybądź do dzielnicy Queens w Nowym Jorku. Wezwij policję, a nie zobaczysz jej nigdy. Wiem też gdzie mieszkasz i obserwuję Cię. Jeśli postąpisz nierozważnie, może Ci się coś stać. Żeby nie było Ci smutno, możesz wziąć kogoś ze sobą”.

Wiesz, że to niebezpieczne, ale bierzesz ze sobą znajomego i razem przyjeżdżacie w wyznaczone miejsce. Czy uda Wam się rozwiązać zagadkę i uratować Shannan? Odwiedźcie Escape Room „Dom Mordercy”, aby odpowiedzieć sobie na te pytania.

Dodatkowe informacje o ofercie

Pokój „Dom Mordercy” dostępny jest w dwóch wersjach gry (obie wersje są w tej samej cenie):

 • Atmosfera w pokoju BRUTAL (gra z aktorem) – to najwyższy poziom realizmu rozgrywki. W tej wersji całkowicie odczujecie klimat przebywania w Domu Mordercy. Opcja ta nie jest natomiast zalecana osobom o wrażliwym usposobieniu i ceniącym sobie pełen komfort podczas gry.
 • Atmosfera w pokoju DLA MIĘCZKÓW (gra bez aktora) – to wciąż pokój o niepokojącym i brutalnym klimacie, choć w nieco „grzeczniejszej” i komfortowej wersji. To doskonała opcja dla osób o słabych nerwach chcących skorzystać z tego typu rozrywki.

 

Voucher kwotowy do wykorzystania w obiekcie Partnera zgodnie z obowiązującym cennikiem zależnym od ilości osób i dnia realizacji dostępnym na stronie internetowej Organizatora.

Cennik podany na stronie Super Prezenty jest aktualnie obowiązującym cennikiem i obowiązuje w dniu zakupu, z racji tego, że voucher jest ważny 12 miesięcy te ceny mogą ulec zmianie w momencie jego realizacji i klient powinien liczyć się z ewentualną dopłatą.  Voucher jest na określoną kwotę i jest jednoznaczny z wykupieniem wstępu na konkretny dzień, godzinę oraz liczbę osób.

Realizacja dostępna jest w 3 wariantach :
Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00-15:00
Poniedziałek - Czwartek w godzinach 15:01-24:00
Piątek po 15:01 + Weekendy

 

Ważne informacje

 • The Black Cat Escape Room, ul. Grochowska 23/31, Warszawa

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • 70 minut

 • od 2 do 7 osób

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Wygodny ubiór.

Inne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. W komentarzu do zamówienia należy dodać: Super Prezenty. Pokój od 15 lat. Cennik podany na stronie Super Prezenty jest aktualnie obowiązującym cennikiem i obowiązuje w dniu zakupu, z racji tego, że voucher jest ważny 12 miesięcy te ceny mogą ulec zmianie w momencie jego realizacji i klient powinien liczyć się z ewentualną dopłatą. Voucher jest na określoną kwotę i jest jednoznaczny z wykupieniem wstępu na konkretny dzień, godzinę oraz liczbę osób.

Black Cat to warszawski escape room oferujący swoim klientom rozrywki w formie gry przygodowej odbywającej się w rzeczywistości. Łącząc fascynację komputerowymi rozgrywkami oraz zwiedzaniem starych opuszczonych miejsc, założyciel działalności pragnie zapewnić uczestnikom wrażenia porównywalne lub większe od tych oferowanych przez świat wirtualny. Ciekawostką jest, że przy projektowaniu konkretnych gier typu escape twórcy posługują się symboliką kota, jako istoty o wielu mrocznych cechach.

5.0
(3 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
3
4 punkty
0
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
Ja
Jarosław
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2024-02-02

Na
Natalia
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2023-07-26

Ma
Marcin
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-02-01

Nie było nic innego w mojej okolicy - woj podlaskie