Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Dostawca Black Cat Escape Room

Escape room "Złoto Nazistów" w Warszawie

Warszawa
60 minut
2 os., 3+ os.
169,00
Odbierz w Klubie Lojalnościowym16,90 zł
Wybierz wariant cenowy:
Wybierz ilość
 • Cena niższa lub taka sama jak u organizatora

 • Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia

 • E-voucher w 1 minutę

 • Łatwe przedłużenie i wymiana

 • 1 minuta
 • Dostawa 1-3 dni
 • 2-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1-3 dni robocze
 • * 0 zł dla zamówień od 149 zł
 • 1 godz.*
 • 4-6 dni

Dolny Śląsk to najbardziej zagadkowy teren w Polsce. Znajduje się tam wiele opuszczonych zamków, pałaców oraz poniemieckich fabryk. Wielu twierdzi nawet, że w ich podziemiach ukryte są zrabowane skarby i dzieła sztuki – czy jest to prawda?

Odwiedźcie Escape Room „Złoto Nazistów”, aby rozwiązać tę zagadkę i odkryć nieznane dotąd tajemnice. To doskonałe miejsce dla wszystkich pasjonatów historii, interesujących się II wojną światową. Interaktywne rekwizyty i ciekawa scenografia dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń oraz zapewni świetną zabawę.

Historia i cel akcji:

Jesteście poszukiwaczami skarbów wyposażonymi w wykrywacz metali i poszukujecie artefaktów z drugiej wojny światowej. Pewnego dnia trafiacie do jednej z dolnośląskich miejscowości, gdzie spotykacie starszego Pana, który twierdzi, że jego ojciec w 1945 roku był świadkiem tajemniczego wydarzenia. Rzekomo widział on, jak niemieccy żołnierze pod osłoną nocy przywozili ciężkie, drewniane skrzynie do pobliskiego lasu. Ponoć znajdował się tam niemiecki bunkier, który zasypano pod koniec wojny. Staruszek wskazuje wam dokładnie to miejsce, a wy bez wahania bierzecie łopaty i udajecie się tam.

Kopiecie, kopiecie i nagle… trach! Ziemia obsuwa się, a waszym oczom ukazuje się wejście do bunkra. Przecieracie oczy ze zdumienia, że opowieść staruszka okazała się prawdą. Ale co tam się znajduje? Czy jest to sekretna broń, dzieła sztuki, a może tajne dokumenty? Choć zdajecie sobie sprawę, że naziści mogli zostawić tam pułapki w postaci ładunków wybuchowych, jesteście zbyt podekscytowani, aby się tym przejmować. Nie dzwonicie na policję, tylko ostrożnie wsuwacie się do dziury w ziemi i próbujecie wejść…. co tak naprawdę tam odkryjecie?

 

Voucher kwotowy do wykorzystania w obiekcie Partnera zgodnie z obowiązującym cennikiem zależnym od ilości osób i dnia realizacji dostępnym na stronie internetowej Organizatora.

Cennik podany na stronie Super Prezenty jest aktualnie obowiązującym cennikiem i obowiązuje w dniu zakupu, z racji tego, że voucher jest ważny 12 miesięcy te ceny mogą ulec zmianie w momencie jego realizacji i klient powinien liczyć się z ewentualną dopłatą.  Voucher jest na określoną kwotę i jest jednoznaczny z wykupieniem wstępu na konkretny dzień, godzinę oraz liczbę osób.

Realizacja dostępna jest w 3 wariantach :
Poniedziałek - Piątek w godzinach 9:00-15:00
Poniedziałek - Czwartek w godzinach 15:01-24:00
Piątek po 15:01 + Weekendy

 

 

 
 

Ważne informacje

 • The Black Cat Escape Room, ul. Grochowska 23/31, Warszawa

 • Pogoda nie ma wpływu na realizację usługi.

 • 60 minut

 • od 2 do 7 osób

 • Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

 • 12 miesięcy od dnia nabycia

 • Wygodny ubiór.

Inne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. W komentarzu do zamówienia należy dodać: Super Prezenty. Pokój od 15 lat. Cennik podany na stronie Super Prezenty jest aktualnie obowiązującym cennikiem i obowiązuje w dniu zakupu, z racji tego, że voucher jest ważny 12 miesięcy te ceny mogą ulec zmianie w momencie jego realizacji i klient powinien liczyć się z ewentualną dopłatą. Voucher jest na określoną kwotę i jest jednoznaczny z wykupieniem wstępu na konkretny dzień, godzinę oraz liczbę osób.

Black Cat to warszawski escape room oferujący swoim klientom rozrywki w formie gry przygodowej odbywającej się w rzeczywistości. Łącząc fascynację komputerowymi rozgrywkami oraz zwiedzaniem starych opuszczonych miejsc, założyciel działalności pragnie zapewnić uczestnikom wrażenia porównywalne lub większe od tych oferowanych przez świat wirtualny. Ciekawostką jest, że przy projektowaniu konkretnych gier typu escape twórcy posługują się symboliką kota, jako istoty o wielu mrocznych cechach.

4.5
(2 - ilość oddanych głosów)
5 punktów
1
4 punkty
1
3 punkty
0
2 punkty
0
1 punkt
0
Da
Daria
Zweryfikowany użytkownik
5.0
· 2022-09-13

Pa
Paulina
Zweryfikowany użytkownik
4.0
· 2022-03-06

Szybko i sprawnie!