Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Akrobatyczny Lot Paralotnią | Wrocław


Lokalizacja: Wrocław (okolice)
Czas trwania całej usługi: Przy lotach z akrobacjami czas lotu jest zależny od wykonywanych akrobacji.
Voucher: 1 os.
Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Cena niższa lub taka sama jak u organizatora Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia E-voucher w 1 minutę Łatwe przedłużenie i wymiana

Sam start jest bardzo prosty – odbywa się dzięki wyciągarce, która holuje paralotnię. Już po paru krokach (przy spokojnej pogodzie) lub praktycznie z miejsca (przy wietrze) pilot i pasażer odrywają się od ziemi. Pilot i pasażer ubrani zostaną w niezbędne uprzęże, które zapewnią bardzo wygodną pozycję podczas lotu oraz zabezpieczą pasażera przed wypadnięciem.

Lot

Podczas holowania paralotnia wzniesie się na wysokość 500 - 800 m. Po osiągnięciu optymalnej wysokości pilot lub pasażer wypina linę holującą i lot kontynuowany jest jako swobodny. 

Akrobacje w powietrzu zaczynają się, gdy pilot nadlatuje nad miejsce startu gdzie wykonuje wiązankę akrobacyjną, która co prawda skraca nieco pobyt w powietrzu lecz za to gwarantuje niesamowite wrażenia.

W przypadku lotu z akrobacjami nie ma gwarancji czasu lotu (podczas akrobacji paralotnia opada i z prędkością 20 m/s - im mocniejsze akrobacje - tym krótszy lot!

Lądowanie

Lądowanie jest bardzo delikatne, a jego dynamika przypomina np. zejście z jednego stopnia schodów. Jeżeli pogoda jest bezwietrzna, to lądowanie odbywa się na 20-centymetrowym protektorze gąbkowy lub airbagu (poduszka powietrzna). 

Informacje dodatkowe:

Waga i wiek uczestnika: akrobacje są dostępne dla osób w przedziale wagowym 40-90 kg i po 16 roku życia (niepełnoletni wyłącznie za zgodą rodziców). Od 14 roku życia (osoby niepełnoletnie wyłącznie za zgodą rodziców), przedział wagowy 35-90 kg, czas lotu 6-20 min. Niepełnoletni uczestnicy (od 14. roku życia) muszą być w towarzystwie rodziców/opiekunów lub mieć ich pisemną zgodę.

Przeciwwskazania: choroby serca i umysłowe, padaczka, inne poważne schorzenia i inne przeciwwskazania lekarskie. Z oferty nie mogą także skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Pilot ma prawo odmówić realizacji lotu z pasażerem, jeżeli uzna, że lot zagraża życiu lub zdrowiu jego lub pasażera.

 

SPRZEDAŻ OFERTY TYMCZASOWO WSTRZYMANA


Miejsce usługi
Miejsce usługi

Borowa (woj. dolnośląskie, 20 km od centrum Wrocławia) (ShowOnMap)


CloseMap
Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas
Czas

Przy lotach z akrobacjami czas lotu jest zależny od wykonywanych akrobacji.

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

1 osoba.

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Minimalna waga pasażera wynosi 35 kg a maksymalna - 90 kg. Wymagana wcześniejsza rezerwacja z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Odwołanie rezerwacji później niż 48 godzin przed planowaną realizacją, będzie skutkować uznaniem usługi za zrealizowaną. W przypadku lotu z Akrobacjami nie dajemy gwarancji czasu lotu - tzn często im lepsze akrobacje tym krótszy lot. Akrobacje tylko z pasażerami w przedziale wagowym 40 - 90 kg i po 16 roku życia (niepełnoletni wyłącznie za zgodą rodziców).

Odzież
Odzież

Strój wygodny, dopasowany do panującej temperatury.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

Pytanie:
Czy osoba która nosi okulary może skorzystać z atrakcji? Kaski są do tego przystosowane?
Alicja
|
2022-08-08
Odpowiedź:
Oczywiście, można okulary nie stanowią przeszkody.
Administrator
Czy ta informacja była dla ciebie pomocna? Tak Nie
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100%

4 punkty 0%

3 punkty 0%

2 punkty 0%

1 punkt 0%

Ad

Zweryfikowany użytkownik

Ada

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2019-07-31 Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna? Tak Nie


Lokalizacja: Wrocław (okolice)
Czas trwania całej usługi: Przy lotach z akrobacjami czas lotu jest zależny od wykonywanych akrobacji.
Voucher: 1 os.

Odbierz 40,90 zł w Klubie Lojalnościowym

Cechy oferty:
Cena niższa lub taka sama jak u organizatora Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia E-voucher w 1 minutę Łatwe przedłużenie i wymiana
SUPER PREZENTY ZNAJDZIECIE TEŻ TU: Regulamin Super Prezentów