Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Akrobatyczny Lot Paralotnią dla dwojga we Wrocławiu


Lokalizacja: Wrocław
Czas trwania całej usługi: Przy lotach z akrobacjami czas lotu jest zależny od wykonywanych akrobacji.
Voucher: 2 os.
Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Cena niższa lub taka sama jak u organizatora Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia E-voucher w 1 minutę Łatwe przedłużenie i wymiana

Błękit przestworzy to najpiękniejszy kolor, jakim możesz wypełnić wyjątkowy dzień parze zakochanych bądź przyjaciół. Ten prezent na rocznicę, ślub i z każdej innej okazji wręczysz zakochanym przyjaciołom lub rodzicom, pragnącym połączyć sny z rzeczywistością. Instruktor, trzymający pieczę nad tak emocjonującym przeżyciem, będzie zarówno doskonałym specjalistą, zorientowanym w każdym aspekcie lotu, jak i narratorem tej opowieści, wypełnionej barwami nieba. Po uzyskaniu pułapu pomiędzy 400 a 700 metrów lina holująca zostanie wypięta, by kontynuować swobodny lot. Dodatkowo, na życzenie osoby obdarowanej, pilot może wykonać złożone ewolucje, które skracają czas lotu, jednak czynią przeżycie znacznie bardziej emocjonującym!

Bezpieczeństwo

  • Paralotnie, na których odbywają się loty, pochodzą od firmy NOVA. To produkt z najwyższej półki, przechodzący dokładne badania w celu uzyskania certyfikatów dopuszczających do lotów (karta paralotni).
  • Podczas każdego lotu tandem wyposażony jest też w spadochron zapasowy, zamocowany w uprzęży, który przystosowany jest do łącznego ciężaru pasażera i pilota.
  • Każdy pilot paralotni tandemowej posiada ważne ubezpieczenie OC, które zabezpiecza roszczenia za szkody wyrządzone osobom trzecim.
  • Dodatkowo realizacja jest uzależniona od warunków pogodę, które ocenia sam pilot. W przypadku niekorzystnych warunków realizacja może ulec przesunięciu.

Realizacja, wymagania i czas trwania lotu

Przed startem rozkłada się paralotnię, kontrolując wszystkie linki. Pilot i pasażer ubrani są w specjalne uprzęże, które z jednej strony zapewniają bardzo wygodną pozycję podczas lotu, a z drugiej, dzięki atestowanym zapięciom i specjalnie regulowanym taśmom zabezpieczają pasażera przed wypadnięciem. W trakcie lotu pasażer podziwia widoki lub poznaje zasady kierowania paralotnią (dla zainteresowanych). W zależności od ustaleń wykonywana jest krótka wycieczka powietrzna po okolicy. Ponadto pilot nadlatuje nad miejsce startu, gdzie wykonuje wiązankę akrobacyjną, która co prawda skraca nieco pobyt w powietrzu, lecz gwarantuje niesamowite emocje. Lot bez akrobacji trwa od 6 do 20 minut. Rozpiętość wagowa jest bardzo duża. Minimalna waga pasażera wynosi 40 kg a maksymalna - 90 kg. 

W przypadku lotu z akrobacjami nie ma gwarancji czasu lotu - im mocniejsze akrobacje - tym krótszy lot! Akrobacje są dostępne dla osób w przedziale wagowym 40 - 90 kg i po 16 roku życia (niepełnoletni wyłącznie za zgodą rodziców). 

 

SPRZEDAŻ OFERTY TYMCZASOWO WSTRZYMANA

 

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Feel & Fly, Borowa (woj. dolnośląskie, 20 km od centrum Wrocławia).

Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas
Czas

Przy lotach z akrobacjami czas lotu jest zależny od wykonywanych akrobacji.

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

2 osoby

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Minimalna waga pasażera wynosi 40 kg a maksymalna - 90 kg. Wymagana wcześniejsza rezerwacja z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Odwołanie rezerwacji później niż 48 godzin przed planowaną realizacją, będzie skutkować uznaniem usługi za zrealizowaną. W przypadku lotu z akrobacjami nie ma gwarancji czasu lotu - im mocniejsze akrobacje - tym krótszy lot! Akrobacje są dostępne dla osób w przedziale wagowym 40 - 90 kg i po 16 roku życia (niepełnoletni wyłącznie za zgodą rodziców).

Odzież
Odzież

Strój wygodny, dopasowany do panującej temperatury.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100%

4 punkty 0%

3 punkty 0%

2 punkty 0%

1 punkt 0%

Ai

Zweryfikowany użytkownik

Agata i Kamil

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-08-19 Czy ta recenzja była dla ciebie pomocna? Tak Nie


Lokalizacja: Wrocław
Czas trwania całej usługi: Przy lotach z akrobacjami czas lotu jest zależny od wykonywanych akrobacji.
Voucher: 2 os.

Odbierz 73,90 zł w Klubie Lojalnościowym

Cechy oferty:
Cena niższa lub taka sama jak u organizatora Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia E-voucher w 1 minutę Łatwe przedłużenie i wymiana
SUPER PREZENTY ZNAJDZIECIE TEŻ TU: Regulamin Super Prezentów