Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Paralotnia - kurs zapoznawczy we Wrocławiu


Lokalizacja: Wrocław
899,00

Członkowie otrzymują 89,90 zł zwrotu

Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

Przekonaj kogoś bliskiego, że nie trzeba posiadać skrzydeł, aby nauczyć się latania – wystarczy dobry nauczyciel. Tak się składa, ze nie brakuje ich w Feel and Fly – wrocławskiej szkole paralotniarskiej, gdzie doświadczeni specjaliści pokażą komuś z Twoich bliskich, że najpiękniejsze historie piszą się rysikiem serca nasączonego niebieskim tłem przestworzy.

Przebieg szkolenia

W trakcie szkolenia zapoznawczego osoba obdarowana zapoznana się ze specyfiką tego niesamowitego sportu, a dodatkowo przyswoi podstawowe pojęcia oraz techniki związane z lotem paralotnią. W ramach szkolenia przeprowadzony zostanie wykład teoretyczny, zajęcia praktyczne z nauki kontroli paralotni na ziemi oraz 2 wysokie loty tandemowe, w trakcie których pasażer otrzymuje sterówki i pod nadzorem instruktora samodzielnie steruje paralotnią. 

Miejsce:
Szkolenia odbywają się w Borowej Oleśnickiej (na trasie Wrocław - Oleśnica, 20 km od centrum).

Warunki uczestnictwa:
Ogólna sprawność ruchowa, wiek uczestnika: minimum 15 lat, waga w przedziale od 35 kg do 90 kg. Od osób niepełnoletnich wymaga się zgody rodziców.

Strój:
Obuwie sportowe lub górskie, okulary przeciwsłoneczne, niekrępujące i nieprzewiewne ubranie wierzchnie dostosowane do pory roku.

Przeciwwskazania:
Choroby serca, padaczka i inne przeciwwskazania lekarskie. Z oferty nie mogą skorzystać osoby będące pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 

SPRZEDAŻ OFERTY TYMCZASOWO WSTRZYMANA

 

 

Miejsce usługi
Miejsce usługi

Feel & Fly, Borowa (woj. dolnośląskie, 20 km od centrum Wrocławia)

Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

1 osoba

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Ogólna sprawność ruchowa, wiek uczestnika: minimum 15 lat, waga w przedziale od 35 kg do 90 kg. Od osób niepełnoletnich wymaga się zgody rodziców. Wymagana wcześniejsza rezerwacja z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Odwołanie rezerwacji później niż 48 godzin przed planowaną realizacją, będzie skutkować uznaniem usługi za zrealizowaną.

Odzież
Odzież

Obuwie sportowe,okulary przeciwsłoneczne,ubranie wierzchnie dostosowane do pory roku.

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.