Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Tłusty Czwartek – sprawdź, jak szybko spalić zbędne kalorie!

2019-02-25

Tłusty Czwartek – sprawdź, jak szybko spalić zbędne kalorie!

Już za chwilę Tłusty Czwartek! Marzysz o szybkim i przyjemnym spaleniu zalegających kilogramów? Podpowiadamy sprawdzone pomysły, które zamienią kalorie w super wspomnienia!

Wiatr we włosach, deska na wodzie i 500 kcal mniej!

Wybierzcie się we dwoje na szaloną lekcję windsurfingu, która sprawi, że pokochacie wodę, słońce i adrenalinę jeszcze bardziej. Zegrze znajduje się bardzo blisko Warszawy i od lat kusi mieszkańców, by spędzili odrobinę wolnego czasu na piaszczystej plaży. Teraz Wy macie ku temu idealną okazję – lekcja windsurfingu dla dwojga to wspaniała szansa na nowe doświadczenia i podjęcie zupełnie nowego wyzwania!

Możecie wybierać także z kilkunastu innych ofert lekcji windsurfingu i kitesurfingu, nie tylko dla dwojga! 

Nie bójcie się eksperymentować – ruch w wodzie to sprawdzony sposób na spalenie zbędnych kalorii i dotlenienie się świeżym powietrzem. Ten trening to gwarantowane 500 kcal mniej! Dodatkowo, zmusicie swoje mięśnie do intensywniejszej pracy i przeżyjecie super przygodę we dwoje!

SKOK Z GŁOWĄ W DÓŁ i aż 2 pączki z głowy

 

Marzycie o ekscytującym przeżyciu, które zapamiętacie do końca życia? Wybierzcie się na skok na bungee dla dwojga w Krakowie! Będziecie mieli niepowtarzalną okazję doświadczyć niesamowitych emocji i zobaczyć panoramę stolicy małopolski z zupełnie nowej i nieznanej dotąd perspektywy! Zapowiada się naprawdę super!

Czeka na Was krótkie przeszkolenie, podczas którego dowiecie się, jak poprawnie oddać skok i jak posługiwać się wszystkimi narzędziami. Później przyjdzie czas na najważniejsze  - oddacie skok, który zostanie w Waszej pamięci na zawsze! Żuraw, z którego będziecie skakać, ma aż 90 metrów wysokości i widać z niego przepiękna panoramę Krakowa. Magiczny widok, buzująca adrenalina w żyłach i Wy dwoje – to scenariusz randki Waszych marzeń? Jeśli tak, nie ma na co dłużej czekać! Takie przeżycia z ukochaną osobą „smakują” jeszcze lepiej!

W naszej ofercie mamy naprawdę bogaty zbiór propozycji skoków na bungee, które z pewnością dostarczą Wam mnóstwo radości i emocji! 

Spalicie przynajmniej tyle samo kalorii, co podczas lekcji windsurfingu! Im więcej emocji, tym ta liczba będzie stopniowo rosła! Pamiętajcie, liczy się wspaniała zabawa i wspólne wspomnienia. Te będziecie mogli oglądać także w formie filmu ze skoku!

Jesteście ciekawi, skąd w ogóle wzięła się tradycja oddawania skoków z tak dużej wysokości? Przeczytajcie nasz poprzedni wpis, w którym przedstawiamy historię skoków na bungee

STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ I OD RAZU LŻEJ

 

Oddajcie się zupełnie nowemu hobby, jakim jest strzelanie na profesjonalnej strzelnicy. Pobudźcie swoje wszystkie zmysły i sprawdźcie, które z Was lepiej sobie poradzi podczas mierzenia do celu. Strzelnica dla dwojga w Trójmieście to idealna okazja, by ocenić swoje predyspozycje na strzelnicy i nauczyć się poprawnego oddawania strzałów. Do wykorzystania macie aż 40 nabojów. Czeka na Was pistolet Margolin i broń o kalibrze 9mm PARA.

Zapowiadają się emocje, których nie sposób ubrać w słowa. Strzelanie do celu to wcale nie takie proste zadanie – potrzeba do tego naprawdę wiele skupienia, samokontroli oraz opanowania. Podołacie? Do wyboru macie naprawdę wiele propozycji wyjść na strzelnicę, które dostarczą Wam nie lada wrażeń. 

Przekonajcie się o tym sami i policzcie, kto zdobędzie więcej punktów. Profesjonalna obsługa strzelnicy zawsze pomoże Wam i wytłumaczy niejasne dla Was kwestie. Dzięki tej aktywności spalicie mniej więcej 300 kcal. Przed wizytą na strzelnicy dobrze jest także dowiedzieć się, jak profesjonalnie przygotować się do strzelania

Wszystkie te propozycje to nie tylko gwarancja dobrej zabawy – dzięki nim spędzicie niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką i rozbudzicie w sobie apetyt na… nowe wyzwania! Zapomnijcie więc o piętnie Tłustego Czwartku i cieszcie się każdą aktywnością fizyczną.

Ruch to zdrowie, dlatego sprawdźcie więcej ekstremalnych przeżyć na stronie www.superprezenty.pl lub poproście o pomoc naszych sprzedawców w wybranych centrach handlowych. Zapomnijcie o nudzie i bawcie się wspaniale, szukając nowych przeżyć!

POLECANE OFERTY:

Wstecz