Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Poznaj najlepsze oferty tego lata

2022-07-22

Poznaj najlepsze oferty tego lata

Lato w pełni! Słońce za oknem, długi dzień i powiew świeżego, wakacyjnego powietrza sprawiają, że mamy ochotę „na więcej”. Jednym słowem wakacje to pora roku podczas której marzy nam się, by w swoim życiu zrobić rzeczy bardziej szalone niż typowo jesienne seriale, książki i herbata. Nic dziwnego! Wakacyjna aura sprzyja nowym znajomościom, ekstremalnym doświadczeniom i pięknym wspomnieniom. Co zrobić, aby to lato zapamiętać na zawsze? Spróbować nowych rzeczy, a my znamy sekretny sposób na takie wakacje!

Wakacje w grupie – najlepsze oferty w mieście i poza miastem

Wakacje to z pewnością czas, w którym mamy wiele okazji do spotkań z ludźmi. Ten czas sprzyja wspólnym wyjazdom, wypadom za miasto czy grupowym, wycieczkowym atrakcjom w mieście. Korzystanie z dobrodziejstwa wspólnie spędzanego czasu z rodziną, przyjaciółmi czy ukochaną osobą to także okazja do tego, by zrobić coś odrobinę szalonego albo dotychczas nieznanego.

To szansa na to, aby nawet w swoim rodzinnym mieście czy bliskiej okolicy przeżyć niesamowitą, nigdy niezapomnianą przygodę. Rewelacyjnym pomysłem wydaje się więc lot balonem nad rodzinnym miastem czy wspólny wypad na paintball czy gokarty. Taka atrakcja dostarczy wiele emocji i mnóstwo radości każdemu uczestnikowi zabawy, a jednocześnie zintegruje grupę czy sprawi, że rodzinne spędzanie czasu stanie się bardziej urozmaicone i pozbawione nudy.

Wspólną, pełną niezapomnianych emocji i wrażeń przygodę można także przeżyć podczas wyjazdu na urlop. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, a nawet wprost przeciwnie – wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że podczas wakacyjnego wyjazdu warto zejść na chwilę z leżaka czy szlaku i skorzystać z wakacyjnej oferty miejsca, w którym spędza się urlop. Czy może być coś piękniejszego niż wspólna wizyta w Termach Chochołowskich podczas wypadu w Tatry? Wizyta w strefie saun, basenów i odprężających bąbelków w jacuzzi to prawdziwa uczta dla zmęczonego wspinaczką ciała, ale także ogromna frajda dla wszystkich (zarówno dzieci jak i dorosłych!), którzy mają ochotę na odrobinę szaleństwa na wodnych zjeżdżalniach. Wypad w góry to także okazja do bardziej aktywnych form spędzania czasu, a każdy kto spędza wakacje w Beskidach powinien zobaczyć niesamowite widoki także z lotu ptaka. Zapierające dech w piersiach doznania zagwarantuje lot paralotnią. Górskie pasma, błękit nieba i powiem świeżego powietrza sprawią, że pobyt w górach stanie się niezapomnianą, ekstremalną przygodą. To idealne rozwiązanie dla par, które podczas wyjazdu pragną przeżyć niesamowita, wspólną atrakcję.

Wakacje w pojedynkę – najlepsze oferty

Jedni kochają gwar, harmider, wspólne biesiadowanie i aktywne spędzanie czasu w grupie (dwie osoby to także grupa! J), a inni cenią sobie podczas urlopu ciszę i samotność. Mają w sobie potrzebę spędzenia czasu samemu ze sobą albo z jakiś względów są na tę samotność skazani i pragną w tym czasie zorganizować sobie czas w oryginalny i ciekawy sposób - oferty wakacyjne będą dla nich prawdziwym zbawieniem. Skorzystanie z atrakcji to okazja do poznania ludzi, ale także (a może przede wszystkim) szansa na spędzenie czasu aktywnie, ciekawie, niezapomniane. Z pewnością każdy z nas może wybrać lot balonem nad miastem i przeżyć niesamowitą przygodę. Piękne niebo, wschodzące słońce, znajome uliczki i nieznane dotychczas widoki sprawią, że lot na zawsze zostanie w pamięci, a czas spędzony w przestworzach dostarczy mnóstwo wspomnień i niezliczoną ilość emocji. Jeśli już jesteśmy w emocjonalnym niebie to z pewnością wspaniałą przygodą dla każdego miłośnika podniebnych aktywności będzie także lot szkoleniowy samolotem. To okazja nie tylko do tego, by przeżyć cudowną. Wakacje w pojedynkę to ten moment, w którym warto się zrelaksować i odprężyć, ale także zajrzeć w głąb siebie i spróbować rzeczy, na które być może w codziennym pędzie nie mamy czasu. Niezaprzeczalnie jest to także niesamowita okazja do tego, by przeżyć wyjątkową przygodę.

Prezent na wakacje – najlepsze oferty

Wakacje to nie tylko czas urlopów, chociaż to nimi głównie żyjemy odliczając dni do wakacji czy też NIESTETY! narzekając, że „to co dobre szybko się kończy”, co akurat jest okrutną prawdą i o ile czas w pracy często się dłuży, o ten podczas letnich wyjazdów niespodziewanie przyspiesza i jak szalony pędzi do urlopowej mety. Wakacyjne miesiące to nie tylko wyjazdy i wycieczki, ale też ważne uroczystości: śluby, chrzciny, rocznice czy urodziny bliskich osób. Takie okazje to niezwykła szansa na to, aby podarować bliskim piękne prezenty na wakacje i niezapomniane wspomnienia. Z pewnością takim właśnie upominkiem będzie wycieczka promem do Szwecji. Każda para zakochanych czy przyjaciół chętnie wyrwie się na chwilę, by poznać malownicze Ystad – przepiękne, porywające od pierwszej sekundy uliczki zachwycą każdego. Wycieczka promem to cudowna przygoda, którą można połączyć z wypadem nad morze i przez chwilę oderwać się od wakacyjnego, bałtyckiego szumu, chociaż jak wiemy i on ma swój urok. Czas spędzony na promie to także szansa na to, by spojrzeć na horyzont, odpocząć i dać sobie szansę na to, by przeżyć niezapomnianą przygodę. Obdarowana wycieczką osoba będzie zachwycona – ręczymy za to!

Wakacje trwają w najlepsze i bez względu na to czy spędzasz je w pojedynkę, z ukochaną osobą czy w grupie spraw by były wyjątkowe. Letnie oferty to szansa nie tylko na obdarowanie cudownymi przeżyciami bliskich osób, ale także okazja do tego by samemu sobie sprawić piękny wakacyjny prezent i przeżyć niesamowitą przygodę.

Wstecz