Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Nowy Partner – Cylindersi, czyli szybkie auta w niecodziennej odsłonie

2019-03-14

Nowy Partner – Cylindersi, czyli szybkie auta w niecodziennej odsłonie

Chevrolet Camaro SS, Ford Mustang GT, czy może BMW M2 Competition? To trzy dzikie bestie, ukryte pod designerską szatą. Naciesz oko niepowtarzalnym kształtem, poznaj ich osiągi i odkryj możliwości drogowe każdego z nich. Który skradnie Twoje serce i zabierze w szaloną przygodę?

Chevrolet Camaro SS – muscle car w innowacyjnej odsłonie

Ten masywny, amerykański samochód chowa pod swoją maską aż 6-litrowy silnik. Jego moc sięga 455 koni mechanicznych, oddawanych na tylną oś. Chevrolet Camaro SS został stworzony dla miłośników ryczących V8 – ich dźwięk jest zupełnie niepowtarzalny i sprawia, że marzą o nim prawdziwi miłośnicy motoryzacji.

Prędkość 100km/h osiąga w nieco ponad 4 sekundy. Nim zdążysz się zorientować, to auto już wybierze dla Ciebie kierunek. Już od pierwszych chwil poczujesz adrenalinę, która zacznie buzować w momencie startu auta!

Chevrolet Camaro to bestia, która powstała z chęci konkurowania z kultowym Fordem Mustangiem GT. Te auta spierają się ze sobą zarówno w kwestii wykonania, jak i osiągów podczas jazdy. Zdecyduj, czy Camaro spełni Twoje oczekiwania i okaże się niedocenianym królem drogi! 

Ford Mustang GT – ikona amerykańskiego stylu 

To legenda motoryzacji zza Oceanu! Mustang GT pod maską skrywa dumną V8 i ponad 5-litrwowy silnik o mocy 421KM. Choć przegrywa mocą z Camaro SS, nie brak mu designerskiego wykonania i wizerunku najbardziej rozpoznawalnej maszyny ze stajni Forda.

Jazda Mustangiem to niepowtarzalny prezent, którego nie sposób opisać słowami. Trzeba poczuć jego wykończenie kierownicy i chwycić gałkę zmiany biegów z myślą, że zaraz przeżyje się przygodę życia! Poczuj gęsią skórkę i pozwól Mustangowi rozpędzić się do prędkości 100km/h w przeciągu 4,8s!

Poczuj, jak cudownie jest zasiadać w prawdziwym muscle carze i opowiedz kumplom, jak zmieniło się Twoje życie, odkąd poczułeś prawdziwą moc Forda Mustanga GT. Jeśli jesteś kobietą, masz idealny przepis na prezent dla urodziny dla męża

Niezawodna siła BMW M2

BMW M2 to dzika bestia, zamknięta w niewielkich kształtach. Wersja Competition sprawia, że moc 410 KM wpiera w fotel każdego, kto odważy chwycić w swoje dłonie kierownicę. Ten niepozorny wygląd zupełnie nie zdradza jego prawdziwej natury. 

Pod maską skrywa silnik 3.0 R8, a do pierwszej setki rozpędza się w 4,4 s. Przekonaj się, że wybór BMW to zawsze dobry pomysł! Idealny układ kierowniczy sprawia, że to auto prowadzi się świetnie, nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Na naszym blogu możesz także przeczytać o tym, jak znaleźć idealny prezent, który spełni marzenia obdarowanego. My jesteśmy jednak pewni, że M Power to idealna okazja dla wyznawców szybkiej jazdy, by wreszcie poczuć prędkość i ryk silnika! 

Najnowsze propozycje od Cylindersów to kwintesencja dzikich osiągów i niepowtarzalnego designu. Przekonaj się, jak cudownie jest doświadczyć emocji związanych z szybką jazdą i dźwięcznym rykiem silnika.

Wytęż słuch i doceń brzmienie niezawodnej V8, zamkniętej pod maską kultowego Mustanga GT. Doceń 4 sekundy potrzebne do osiągnięcia 100km/h przez Chevroleta Camaro SS. I w końcu daj ponieść się adrenalinie, którą zapewnia BMW M2, dzięki swojej ogromnej mocy i nie wskazujących na to gabarytach.

Wybierz swój TYP i wybierz się na warszawskie ulice. Zbieraj zazdrosne spojrzenia przechodniów i sprawdź na własnej skórze, co znaczy prawdziwa adrenalina, przemieszana z dumą i fascynacją!

POLECANE PREZENTY:

Wstecz