Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić mężowi na urodziny?

2021-02-02

Co kupić mężowi na urodziny?

Co kupić mężowi na urodziny? Najlepiej, by prezent nie powielał się z tymi, które małżonek dostał już wcześniej. Możesz liczyć na kilka naszych podpowiedzi. Wszystkie prezenty dla męża jakie Ci opiszemy, czyli supersamochody, degustacje alkoholi, strzelnice, offroad, skok spadochronowy to gwarancja świetnej zabawy i miłych wspomnień.

Emocje na celowniku

Strzelnica to świetne miejsce, w którym można zmierzyć się ze swoją precyzją oraz opanowaniem. Większość mężczyzn doceni możliwość nauki podstawowych informacji o broni, jak również strzelanie do konkretnego celu. Z pewnością doceni ją także ktoś, kto już miał styczność z bronią. Nauka strzelania to także doskonała propozycja dla miłośnika militariów. Niektóre prezenty dają możliwość poznania unikatowych modeli broni.

Swobodny jeździec

Każdy mężczyzna zakłada, że jest świetnym kierowcom. Zaproponuj więc coś innego niż codzienne przemieszczanie się samochodem osobowym. Jazda po krętym i wymagającym torze wyścigowym super samochodem to niezapomniane przeżycie, które jednak wymaga nie lada umiejętności. A także okazja, bo spróbować, jak prowadzi się Lamborghini, Nissan, Audi, Ferrari, Mustang, Subaru czy też Aston Martin. Jazdy tego typu realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych.

Niezwykły toast

Jeśli Twój mąż jest miłośnikiem wyrafinowanych trunków a na dodatek lubi wiedzieć, co jest w jego kieliszku, mamy dla Ciebie propozycję ciekawego prezentu. To degustacja alkoholi, którą organizuje coraz więcej lokali. W tej opcji mieszczą się wina z różnych regionów, piwa warzone tradycyjnymi metodami oraz wiele gatunków whisky. Można nie tylko spróbować ich smaku, ale również wiele dowiedzieć się o ich produkcji, gatunkach oraz sposobach łączenia z potrawami.

Jazda w nieznane

Kierowca bez względu na swój staż za kółkiem powinien co jakiś czas móc skonfrontować się z nowym wyzwaniem. Jednym z nich jest offroad, czyli jazda po nieutwardzonym terenie. Twój mąż zdobędzie informację o systemach obecnych w samochodzie terenowym, ich funkcjach i poprawnym wykorzystywaniu. Dowie się jak należy posługiwać się „napędami”, do czego służy reduktor czy też blokada dyferencjału. Zmierzy się też z jedną z tras na zamkniętym terenie.

Tandemowe spadanie

Jedno z bardziej ekstremalnych doświadczeń to skok ze spadochronem w tandemie. Nie każdemu można go polecić, ale miłośnikowi adrenaliny i sportów ekstremalnych na pewno tak. Jeśli Twój mąż należy do tej kategorii, wybierz dla niego jedną z wielu lokalizacji. Po krótkim szkoleniu teoretycznym wchodzi się na pokład samolotu i wznosi się w powietrze. Skok następuje z około 3-4 kilometrów wysokości, po czym przechodzi w około 10 minutowy etap szybowania.

Prezent dla męża to wbrew pozorom trudne wyzwanie mimo, że dotyczy osoby, którą doskonale znamy. Z wiekiem nasze upodobania jednak nieco się zmieniają, dlatego warto nadążyć za marzeniami współmałżonka i zorganizować mu coś wyjątkowego.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz