Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

4 sposoby, by znaleźć idealny prezent

2016-12-14

4 sposoby, by znaleźć idealny prezent

Znalezienie idealnego prezentu to niezwykle ambitne zadanie, porównywalne do znalezienia igły w stogu siana. Jeśli mimo wszystko pragniesz się go podjąć, przygotowaliśmy dla Ciebie cztery kroki, które koniecznie musisz wdrożyć szukając podarunku dla bliskiej osoby. Jesteśmy przekonani, że pomogą Ci one zaskoczyć bliską osobę. 

Z tego artykułu dowiesz się:

- czym się kierować szukając prezentu

- czego absolutnie NIE robić kupując prezent

- poznasz propozycje super prezentów

 

1. Określ swój budżet

Rozpoczęcie poszukiwań prezentu warto zacząć od początku, czyli określenia budżetu jaki możemy wydać na podarunek. Oczywiście, nie musimy dokładnie określać konkretnej kwoty, ale powinniśmy chociaż wyznaczyć zakres w którym będziemy operowali. Pozwoli nam to znacząco skrócić potencjalną listę prezentów i przede wszystkim zaoszczędzić cenny czas. 

Określenie budżetu pozwoli również na szybsze podejmowanie decyzji. Zalecamy śledzenie cen interesujących nas prezentów, a kiedy pojawi się promocja, warto od razu z niej skorzytać, kupić prezent i mieć świadomość, że mimo wydanych pieniędzy, udało nam się zaoszczędzić. 

 

2. Użyj siły internetu 

Drugim krokiem, który doprowadzi nas do znalezienia idealnego prezentu jest skorzystanie z pomocy mediów społecznościowych. Wielkie firmy korzystają z danych posiadanych przez sieci społecznościowe w celu dotarcia z precyzyjnym przekazem do klientów. Dlaczego w takim my, jako osoby prywatne tak rzadko korzystamy z dobrodziejstw mediów społecznościowych szukając prezentu dla bliskiej osoby? Nasz pomysł jest banalnie prosty, ale niezwykle skuteczny. Wystarczy, że wejdziesz na profil osoby, którą planujesz obdarować prezentem oraz znajdziesz zakładkę z informacjami o stronach i fanpage'ach, które dana osoba śledzi. To wspaniała skarbnica wiedzy na temat zainteresowań bliskiej osoby, dzięki której znajdziemy prezent szyty na miarę. 

 

3. Przypomnij sobie prezenty z ostatnich lat i ich NIE kupuj 

Kolejnym ważnym krokiem będzie sporządzenie listy prezentów, którymi obdarowałeś bliską osobę w ostatnich latach. Nie ma nic gorszego, niż znajdowanie pod choinką co rok tego samego prezentu. Niestety, zdarza się to coraz częściej, dlatego przygotowanie takiej listy bardzo ułatwi zadanie. 

Naszym celem jest znalezienie idealnego prezentu, czyli takiego, który nie tylko spełni oczekiwania, ale również zaskoczy i wywoła radość na twarzy bliskiej osoby. Takiego efektu na pewno nie uzyskamy kupując kolejny raz drogie perfumy lub kartę na zakupy w sklepie odzieżowym, jeśli na prawdę zależy nam na wywołaniu efektu WOW musimy bardziej się postarać…

 

4. Wyjdź poza schemat

Bardzo często dochodzi do tego, że kupujemy dokładnie te same prezenty. Nawet, jeśli w pozostałych sferach życia nie jesteśmy osobami ślepo podążającymi utartą ścieżką, to w kwestii świątecznych prezentów nadal pozostajemy zgorzchniałymi tradycjonalistami. Jedno jest pewne, aby znaleźć naprawdę wspaniały prezent musimy wychylić się poza ramy naszego dotychczasowego postrzegania prezentów. Musimy sięgać dalej, próbować nowego. Oczywiście, możemy to robić stawiając małe kroczki. Małe kroczki, czyli jakie?

Weźmy za przykład prezenty dla fanów motoryzacji. Jeśli co rok kupujemy tacie zestaw kosmetyków do pielęgnacji samochodu, w te święta zboczmy z wydeptanej ścieżki, w poszukiwaniu czegoś naprawę wyjątkowego. Załóżmy, że jest on fanem japońskiej motoryzacji. Z pewnością stokroć bardziej od kosmetyków, doceni prezent w postaci jazdy kultowym, japońskim samochodem, na przykład Subaru Imprezą. Taki prezent wcale nie musi być drogi, jazda rajdówką na fotelu pasażera kosztuje mniej niż 100 zł, więc stanowi świetną alternatywę dla oklepanych prezentów. 

Nasze najlepsze prezenty znajdziesz ----> TUTAJ

Podaruj bliskiej osobie emocje i życz: Wszystkiego Najciekawszego!

POLECANE PREZENTY:

Wstecz