Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery do Dream Jump

Dream Jump daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji, jakimi nie sposób pochwalić się w żadnych innych okolicznościach. Skok z wysokości 4,5 sekundy to dla Ciebie za mało? Tutaj możesz to zrobić nawet z 222 metrów! Skok z wysokości - z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych - pozwala doświadczyć swobodnego lotu o ogromnym ładunku emocjonalnym. Wybierz najbardziej fascynujący ze skoków i poddaj się magii emocji budowanych na dużej wysokości bądź podaruj je jako prezent!

Dream Jump
Wyczyść wszystko
Filtry

Średnia cena 170,25 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Dream Jump - lista miejsc, gdzie znajdziesz to przeżycie:

Opatentowana technika oddawania skoków

Dream Jump to technika dotycząca wykonywania skoków wysokościowych. Układ służący do asekuracji zbudowano ze wzmocnionych, dynamicznych lin turystycznych. Ich luźne rozmieszczenie przypomina literę „U” i służy jako podstawa całości konstrukcji. Prezent tego typu jest najczęściej realizowany poprzez zakup, a następnie rejestrację vouchera, przynajmniej kilka dni przed planowanym skokiem. Na miejscu organizator odpowie na każde pytanie uczestnika, a ponadto poinformuje, jakie dodatkowe atrakcje zawiera prezent.

Poprzez zastosowanie licznych rozwiązań opierających się o teorię fizyki lotu, uczestnik jest w stanie maksymalnie wydłużyć czas swobodnego spadania, co potęguje finalny efekt, a co za tym idzie – przeważają emocje, które piętrzą się w umyśle skoczka uraczonego adrenaliną. Uczestnik może samodzielnie wybrać interesujący go obiekt do skoków, a każdy z nich wyróżnia się możliwością wykonywania innego rodzaju ewolucji, od salt i „powietrznych tańców” po skok z inną osobą.

Długi, swobodny lot daje skoczkowi nieskończone możliwości odnośnie efektownych ewolucji w powietrzu; akrobacji, salta, gwiazdy, a także skoków z wykorzystaniem innych elementów, takich jak komin ogromnej wieży. W przypływie adrenaliny decydujemy się na rzeczy, których nie zrobilibyśmy na co dzień. Już podczas rezerwacji większość osób słyszy od organizatorów, że emocje są porównywane z tymi odczuwanymi na bungee. Prawda okazuje się jednak odrobinę inna; bungee nie pozwala na wykonywanie tak widowiskowych piruetów!

Maksymalne wydłużenie swobodnego spadania

Zastosowanie wyżej wymienionej konstrukcji umożliwia maksymalne wydłużenie czasu trwania skoku. Specjaliści obsługujący realizacje typu Dream Jump wypowiadają się, iż w zależności od innych czynników, jak lokalizacja, warunki pogodowe czy waga uczestnika - układ z lin dynamicznych jest w stanie wydłużyć spadanie o kilkadziesiąt procent względem standardowych skoków z wysokości, jakie przeprowadza się u organizatorów używających najprostszych zabezpieczeń. Chyba każdy chciałby przedłużyć te niesamowite emocje o kilka sekund, prawda?

Specjalnie zaprojektowane sprzęty pozwalają wydłużać skoki, a nawet manipulować ich przebiegiem. Nasi klienci nierzadko zadają pytanie odnośnie powodu instalacji konstrukcji z bloczkiem. Najważniejszym aspektem zastosowania tych elementów jest jednak intensyfikacja elementu wywołującego emocje. Wiadomym jest, że im dłużej trwa skok Dream Jump z kilkudziesięciu metrów, tym więcej bodźców dociera do układu nerwowego, który szybko uzależnia się od niecodziennych doświadczeń!

Popularne miejsca, z których oddawany jest skok:

 

Skoki z wykorzystaniem lin dynamicznych oraz bloczka

90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok - używanego do skoków wieloosobowych, pojedynczych i wszystkich innych podtypów aktywności Dream Jump - stanowi przestrzeń do lotu. Dlaczego nie 100%? Ponieważ liny dynamiczne oraz bloczek, a także pole do lądowania charakteryzują się dość sporymi rozmiarami. Biorąc pod uwagę, że nawet z tymi (tylko pozornymi) ograniczeniami Dream Jump jest bardzo często nazywany najbardziej emocjonującym na świecie, kilka metrów straty nie powinno wpływać negatywnie na odbiór przeżycia.

Warto dodać, że skok z wysokości z wykorzystaniem powyższej konstrukcji decyduje o bezpieczeństwie skoczka. Każdy voucher na Dream Jump, który znajdziesz w naszej ofercie, odbywa się z zastosowaniem powyższego sprzętu. Dzięki temu zabawa jest nie tylko pełna adrenaliny, lecz również bogata w bezpieczeństwo. Wybierz skok z wysokości z zastosowaniem lin dynamicznych, aby mieć pewność co do solidnej realizacji prezentu.

Czy technika oddawania skoków z wysokości jest bezpieczna?

Użycie odpowiedniego sprzętu zapewnia poczucie bezpieczeństwa, jednak nie tylko liny stanowią filar udanej realizacji. Pytania naszych klientów nierzadko odnoszą się do tego, czy można skoczyć bez obecności instruktora. Organizatorzy skoków Dream Jump wyrażają się zdecydowanie: nie ma takiej możliwości.

Chęć realizowania prezentu w postaci skoku jest początkiem opieki ze strony certyfikowanego specjalisty, posiadającego narzędzia merytoryczne i wieloletnie doświadczenie w aktywnościach dotyczących skoku z wysokości. Oprócz emocji skok dostarcza uczestnikowi przede wszystkim mnóstwo bodźców, które powinny być trzymane w odpowiednich "ryzach". Specjaliści towarzyszący uczestnikowi przed i po zakończeniu skoku to pasjonaci, ale przede wszystkim stróże, którzy nie pozwolą, aby osoba realizująca voucher odczuła jakiekolwiek niedogodności. Znakomite przygotowanie specjalistów jest podparte licznymi certyfikatami, z kolei sprzęt poddaje się częstym kontrolom, co intensyfikuje poziom bezpieczeństwa.

Najlepsze przeżycia dotyczące swobodnego lotu i skoków:

  • Dream Jump ze zdjęciami,
  • Dream Jump z filmowaniem,
  • Dream Jump dla dwojga,
  • Dream Jump z 222 metrów w Głogowie,
  • Dream Jump Big Tower.