Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Ferie zimowe 2022 – co robić na terenie Warmii i Mazur oraz Podlasia?

2022-01-14

Ferie zimowe 2022 – co robić na terenie Warmii i Mazur oraz Podlasia?

Co robić w ferie? Najlepiej coś niepowtarzalnego. Ale co konkretnie? Na to pytanie może odpowiedzieć przede wszystkim firma zajmująca się przeżyciami! Sprawdź, w jaki sposób umilić sobie 14 dni wolnego, czyniąc ten czas niezapomnianym i pełnym wartościowych doświadczeń. Ferie są również jedną z najoryginalniejszych okazji do wręczenia podarunku, o czym przekonasz się w dalszej części artykułu. 

Kolejna część zestawienia feryjnych aktywności naszego autorstwa dotyczy województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Sprezentuj komuś zabawę, relaks, zmysłowe poruszenie lub ekstremalne emocje z okazji ferii 2022!

Termin drugiej transzy ferii zimowych 2022

W 2022 roku termin ferii dla województw podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego przypada na okres od 24 stycznia do 6 lutego. 

Warto pamiętać, że czas feryjny dla wymienionych regionów polski częściowo pokrywa się z zimowymi wakacjami mieszkańców województw: 

 • kujawsko-pomorskiego, 

 • lubuskiego, 

 • małopolskiego, 

 • świętokrzyskiego 

 • i wielkopolskiego. 

Być może pochodzisz z Podlasia, Warmii bądź Mazur, ale w czasie ferii zimowych przebywasz w którymś z okręgów administracyjnych wymienionych powyżej? W takim przypadku przeczytaj ten artykuł!

Ferie zimowe 2022 a pomysł na wyjątkowy prezent

O wyjątkowości prezentu stanowią także okoliczności. Czy warto czekać do urodzin lub świąt? Pytanie jest trudne, bowiem pragniesz być jak najbardziej oryginalny, a z drugiej strony – jak tu nie zainwestować w przepiękny podarek z okazji rocznicy narodzin? Umówmy się, wręczanie podarunku z okazji urodzin to oczywistość, a nierzadko obowiązek.

Czy jednak ta okoliczność jest oryginalna? Nie, wszak dla każdego solenizanta pewne jest otrzymanie prezentu w tym czasie. Jeżeli należysz do grona osób lubujących się w zaskakiwaniu najbliższych, ferie będą idealną okolicznością. 

Ale dlaczego…?

Otóż tylko w czasie ferii odbiorca przeżycia skorzysta z niesamowitej zimowej aury, jednocześnie realizując swoje marzenia i nie musząc czekać do upragnionych wakacji. Ferie zimowe okazują się również okresem łączącym pokolenia; dzieci i młodzież otrzymują wolne od szkoły, dorośli biorą urlopy, z kolei osoby na emeryturach w końcu mogą spotkać się ze wszystkimi członkami rodziny. To powody, dla których powinieneś zainwestować w prezent z okazji ferii!

Top 3 aktywności na ferie zimowe 2022 – podlaskie:

 1. Lot balonem

Lot balonem należy do grupy najbardziej spektakularnych przeżyć w naszej ofercie. Tak wyjątkowy prezent jest nie tylko szalenie popularny i doceniany, ale przede wszystkim całkowicie niepowtarzalny. Doświadczenia wznoszenia się, płynięcia po niebie oraz lądowania nie da się porównać z niczym innym. 

Obserwacja podlaskich krajobrazów z wysokości kilkuset metrów z pewnością poruszy serce złaknione naturalnego piękna. 

 1. Jazda Arielem Atomem

Ariel Atom to samochód-kosmita. Wystarczy spojrzeć na projekt nadwozia, aby uświadomić sobie, że nie może on pochodzić z Ziemi, bo nigdy wcześniej go nie widziano! Klienci zasiadający za kółkiem tego torowego szatana powtarzają zgodnie, że na rynku motoryzacyjnym nie istnieje bardziej zaskakujące auto. 

Wyobraź sobie, że ten niepozorny, mały samochodzik dorównuje osiągami największym światowym sławom! Podlaski tor okaże się idealny dla zwinnego i szalenie szybkiego Ariela Atoma. 

 1. Strzelnica dla dwojga

Nudę można złapać, zniwelować, przegonić, a dzięki temu prezentowi również… ustrzelić! 

Feryjna aktywność w postaci wyjścia na strzelnicę pozwoli obdarowanej parze na iście emocjonującą rywalizację z pożytkiem w charakterze dania głównego. Uczestnicy znajdą się na oddzielonych torach strzeleckich pod okiem instruktora, który pomoże w zrozumieniu podstawowych technik dotyczących procedury oddawania strzału, celowania czy przyjmowania pozycji. 

Top 3 aktywności na ferie zimowe 2022 – warmińsko-mazurskie:

 1. Lot balonem nad Warmią i Mazurami

Znajdując się w koszu balonu, uczestnik lotu zapomina o jakichkolwiek przyziemnych banałach; umysł otwiera się jedynie na bajeczne krajobrazy, a wszelkie napięcia ulatują niczym kamfora. Przeżycie w postaci lotu sprawdzi się nie tylko jako emocjonująca aktywność, ale przede wszystkim zadziała w charakterze doświadczenia umożliwiającego oderwanie myśli od codziennych zobowiązań.

 1. Czekoladowy rytuał

Na rynku istnieje wiele form pielęgnacji, ale tylko rytuał czekoladowy jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom – od pragnień dotyczących sfery fizycznej po problematykę natury psychosomatycznej. 

Charakterystyczną cechą masażu okazuje się jego wszechstronność; odbiorca vouchera podda się obezwładniającemu aromatowi, który koi umysł przytłoczony zgiełkiem miasta. Ponadto czekolada cieszy się bogactwem pożytecznych mikroskładników, które nadają skórze blask oraz usprawniają regenerację. 

Kolejnym ważnym czynnikiem przemawiającym za rytuałem czekoladowym jest atmosfera towarzysząca zabiegowi. Kuszący słodki zapach tasuje się w zmysłach z niesamowitymi wrażeniami wizualnymi oraz cudownym dźwiękiem ciszy oczyszczającej układ nerwowy z wszelkich trosk.   

 1. Pobyt w hotelu Solar Palace&Spa

Cóż by to była za lista bez pobytu w hotelu? W końcu piszemy o Mazurach – krainie tysięcy jezior i takiej samej liczby wczasowisk. Oprócz zbiorników wodnych okolice północno-wschodniej Polski obfitują w setki tysięcy hektarów lasów, krystalicznie czyste powietrze oraz różnorodne tereny, wręcz stworzone dla par kochających romantyczne piesze wycieczki.

Hotel Solar Palace&spa to wspaniałe mrągowskie miejsce, które zrzesza wszystkich wielbicieli komfortu tudzież wszechobecnego luksusu. W tak bajecznych okolicznościach osoba obdarowana spędzi czas u boku drugiej połowy lub przyjaciela. 

Ferie zimowe spędzone na Mazurach uczynią wolny zimowy czas przygodą życia!  

----

Jeżeli szukasz propozycji aktywności na ferie zimowe 2022, których nie ma akurat w tym zestawieniu, zajrzyj na stronę główną: www.superprezenty.pl, gdzie odnajdziesz ponad 3 500 pomysłów na niesamowity, oryginalny oraz emocjonujący podarunek!

Wstecz