Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent pod choinkę dla męża

2022-11-21

Prezent pod choinkę dla męża

Jest na świecie ktoś, kto z kogoś zupełnie obcego, nagle i niespodziewanie, staje się kimś najbliższym. MĄŻ, bo o nim mowa, to cudowny towarzysz życia, który zasługuje na wszystko, co najlepsze, także z okazji zbliżających się świąt. Co podarować w prezencie ukochanemu, by spełnić jego marzenia i wywołać uśmiech? Odpowiedź jest prosta: podarować prezent prosto z serca.

Pomysł na prezent dla męża

Mogłoby się wydawać, że będzie szybko, łatwo i przyjemnie, bo w końcu to mąż, a wybór prezentu dla kogoś z kim spędza się życie powinien był posty. I oczywiście - tak się zdarza. Są pary, które nie tylko znają się doskonale, ale także nie mają kłopotu w wynajdowaniu dla siebie upominków czy organizowaniu niespodzianek. Jest natomiast też taka grupa, która po latach wspólnego życia i puli wykorzystanych prezentów na święta, mikołajki, urodziny, imieniny i dzień chłopaka, ma prawo szukać inspiracji na pomysł na prezent dla męża. Doskonale to rozumiemy, dlatego w tym artykule zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć upominek doskonały - chwytający za serce, wzruszający, dający radość, wywołujący uśmiech i pozostający w pamięci na bardzo długo.

Jaki prezent dla męża pod choinkę?

Jeśli zadajesz sobie pytanie o to, co podarować w prezencie na święta mężowi to znak, że ten artykuł jest dla Ciebie. Nie znamy oczywiście Twojego męża, ale jesteśmy przekonani, to to wspaniały człowiek i zasługuje na wszystko, co najlepsze. Zanim znajdziemy dla niego idealny prezent, zadamy Ci kilka pytań, tak abyś mogła ukierunkować swoje myśli i wspólnie z nami wpaść na coś, co okaże się prezentowym strzałem w dziesiątkę!

Jaki jest Twój mąż? Co robi na co dzień? Jak odpoczywa? Gdzie pracuje? Jak lubi spędzać czas? Czy ma jakieś hobby? Czy są dla niego jakieś rzeczy albo kwestie, które uważa, za naprawdę ważne? A może jest coś, co kategorycznie nie jest w jego guście? Lubi spędzać czas wspólnie z Tobą czy raczej jest samotnikiem? Macie dzieci i lubicie z nimi wspólnie spędzać czas i zwiedzać świat? Jak na co dzień wygląda wasze życie? Co lubi jeść? Jaki sport uprawia? A może jest typem kanapowca z książką?

Lista pytań mogłaby być zdecydowanie dłuższa, ale mamy wielką nadzieję, że odpowiedzi na te powyżej otworzyły już oczy i wiesz, jakiego prezentu szukamy. Często bowiem spędzając z kim wiele czasu nie zastanawiamy się nad wieloma z tych kwestii, bo życie po prostu się toczy, a wszystko wydaje się oczywiste. Dopiero otwarcie na drugą osobę w postaci pytań i odpowiedzi sprawia, że zauważamy znacznie więcej istotnych, z pozoru niewielkich albo nie mających znaczenia w życiu codziennym rzeczy. No, ale teraz do dzieła! Odpowiedzi na pytania są, więc czas rozpocząć poszukiwania prezentu na święta dla męża.


MĄŻ „POSZUKIWACZ WRAŻEŃ”, to osobnik, który kocha pulsującą w żyłach adrenalinę i przyspieszone bicie serca. Poszukuje ekstremalnych emocji, kocha wysokość i szybkość, a ponad wszystko ceni sobie niezależność. Poszukiwacz wrażeń z pewnością będzie zachwycony, jeśli w prezencie otrzyma skok ze spadochronem albo przejażdżkę superszybkim samochodem. Emocje gwarantowane!

MĄŻ „SPOKOJNA DUSZA” to „przypadek”, który ceni sobie spokój i zacisze własnego domu, ewentualnie podróż w nieznane zakątki świata. Wprost idealnym upominkiem dla poszukiwacza spokoju, miłośnika czytania oraz pasjonata pieszych wycieczek w otoczeniu natury będzie wyjazd do domku w Bieszczadach. Cisza, spokój, dźwięki natury i zapas książek oraz herbaty powinny go usatysfakcjonować.

MĄŻ „MIŁOŚNIK DOBREGO JEDZENIA” to mąż idealny. Kocha jeść, ale kocha też gotować i poznawać nowe smaki. Dla niego ugotowanie obiadu to pestka, a przyniesienie ze sklepu egzotycznego owocu codzienność. Idealnym pomysłem na prezent poza książką kucharską będą także warsztaty kulinarne albo wyjście na degustację do restauracji. Jednym słowem ucieszy go wszystko, co związane z jedzeniem.

MĄŻ „ZŁOTA RĄCZKA” to skarb, o którym marzy każda kobieta. Ten mężczyzna wszystko naprawi, nic nie umknie jego uwadze, kocha domowe robótki, a na prośbę żony o naprawę uchwytu w szafce nic nie mówi, tylko po prostu to robi. Jesteśmy przekonani, że zafascynuje go więc wszystko to, co techniczne i wymaga więcej, niż standardowy prezent. Idealny wydaje się symulator lotu - mnóstwo przycisków, realny wpływ na to, co się wydarzy oraz szansa poznania i nauczenia się czegoś nowego z pewnością zachwyci każdą złotą rączkę.

PREZENT DLA ROMANTYKA, czyli jeśli twój mąż uwielbia spędzać czas z Tobą, a ponad wszystko ceni sobie wspólne chwile, to zachęcamy do tego, aby prezent, który otrzyma na święta był upominkiem dla Was, a nie tylko dla niego. Ukochany z pewnością doceni kolację w ciemności z degustacją wybornych win albo wspólną wyprawę do SPA. Dla niego najważniejsze będzie, abyście mogli ten czas spędzić razem.

Pomysł na prezent dla męża znaleziony? Mamy nadzieję, że tak i już niebawem sprawisz mu ogromną radość, bo o to przede wszystkich chodzi i obdarowywaniu się prezentami: najwięcej frajdy sprawia uśmiech obdarowanej osoby.

Wstecz