Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Mało znane pasje znanych osób – zainspiruj się gwiazdami!

2020-05-08

Mało znane pasje znanych osób – zainspiruj się gwiazdami!

Pasja jest jak keczup życia – każdy dzień smakuje z nią lepiej, choć nie jest wymagane, aby ją mieć. W naturę człowieka wpisało się pragnienie zdobywania oraz samorealizacji, a esencję tych wartości odzwierciedlają w dużej mierze nasze zainteresowania. Jednak oprócz pragnienia ciągłego rozwoju posiadamy również inną cechę, a mianowicie jesteśmy ciekawscy! 

Postęp technologiczny, historia,  szalone tempo zmieniających się trendów, rynek mody, social media oraz telewizja wykreowały w nas podświadomą potrzebę nabywania informacji, a największą wartość mają fakty o znanych osobach. Sławny aktor, piosenkarka czy biznesmen jest w stanie przekonać nas do czegoś, o czym wcześniej byśmy nie pomyśleli, a kiedy taka „duża” osobistość lubi daną rzecz, to i my możemy się nią zainteresować. Choć niekiedy ciężko odróżnić chęć szczerą rekomendację od zwykłej chęci zysku danego gwiazdora, to propagowanie aktywności niezwiązanych z rzeczami może jedynie pomóc, zwłaszcza gdy chodzi o pomysł na prezent!

Wejdźmy na moment w życie gwiazd oraz osób dużego formatu i spróbujmy odnaleźć prezent dla kogoś bliskiego w lekko „plotkarskim” stylu! Oto 10 niezbyt znanych faktów o zainteresowaniach znanych osób, dzięki którym zainspirujesz się do odkrycia w sobie nowej pasji bądź odnajdziesz sposób, by obdarować bliską osobę.

Justyna Steczkowska

Ta gwiazda popu o niezwykle charakterystycznym głosie, autorka hitów będących kulturową ikoną nowego tysiąclecia i laureatka wielu nagród z pewnością nie zyskała nic bez ciężkiej pracy. Justyna do wszystkiego doszła samodzielnie, a jej kariera rozpoczęła się od wygranej w pierwszej edycji programu „Szansa na sukces”. Nie każdy jednak wie, że artystka przejawia niebywały talent także w dziedzinie fotografii! Piosenkarka zapytana o to, czy wystarczy mieć „smykałkę” do robienia zdjęć, odpowiedziała, że jeśli chcesz nazywać się artystą, musisz być dobrym rzemieślnikiem. Jak najbardziej zgadzamy się z Panią Justyną i zapraszamy na kursy i sesje fotograficzne, dzięki którym ktoś z Twoich bliskich odkryje w sobie miłość do tego, co malowane obiektywem aparatu!

John Travolta

Ten człowiek to prawdziwy kameleon! Młody John dał popis prawdziwego talentu w „Gorączce sobotniej nocy”.  Właśnie dzięki muzycznemu dziełu z lat 70-tych aktor niedoświadczony stał się prawdziwym fenomenem oraz bożyszczem nastolatek. Później przyszła kolej na równie rewelacyjny Grease, który choć tak samo kultowy, był niestety kolejnym musicalem. W tę samą pułapkę wpadł Leonardo Di Caprio – jemu również opinia publiczna przypięła łatkę „filmowego Romeo”. Na szczęście Travolta szybko poradził sobie z piętnem, bo już po kilku latach zabawiał widzów talentem komediowym w „I kto to mówi”, a w „Pulp Fiction” udowodnił, że potrafi pozamiatać w każdym gatunku kina! Mogłoby się wydawać, że więcej nie sposób już pokazać, jednak nic bardziej mylnego! Gwiazdor nie poprzestał tylko na karierze filmowej. John Travolta jest równie świetnym pilotem samolotu i wykorzystuje pasję do przewożenia żywności oraz leków haitańskiej ludności. Chciałbyś poczuć się jak John Travolta? Zobacz nasze loty samolotami!

Matt Le Blanc 

Nieprzypadkowo umieściliśmy tego aktora zaraz pod Johnem Travoltą, bowiem i sam Matt borykał się z klątwą „aktora jednej roli”. Postać pociesznego, acz niezbyt inteligentnego Joego Tribianiego w „Przyjaciołach” przyniosła mu taką popularność, że – jak przyznał sam Le Blanc – znali go wszyscy ci, do których docierał prąd. Trudno nie zaprzeczyć, bo ten kultowy sitcom nawet dziś śledzą miliony widzów na całym świecie. Jednak ostatnio Le Blanc udowodnił, że potrafi zerwać, a przynajmniej walczyć, z dawnym wizerunkiem! Aktor jest również pasjonatem wyścigów samochodowych, a w latach 2015-2018 prowadził legendarny już program motoryzacyjny „Top Gear”, gdzie godnie zastąpił Jeremy’ego Clarksona. Jeżeli wątpisz w umiejętności JoegoMatta, obejrzyj Top Gear z jego udziałem. A może pragniesz przejechać się prawdziwą petardą na kołach? W takim razie zapraszamy tutaj!

Edward Norton

„Więzień nienawiści”, „Podziemny krąg”, „Czerwony smok” i wiele innych arcydzieł kinematografii nie zyskałoby statusu kultowych, gdyby nie Edward Norton. To nie tylko doskonały aktor z przebłyskami geniuszu, absolwent uniwersytetu Yale z dyplomem z historii czy reżyser, mający za sobą wieloletnie doświadczenie. Edward należy również do grona zapalonych surferów! Zakochał się w falach, a nawet – jak sam twierdzi – jest od nich uzależniony i kiedy tylko nadchodzi zima, on wyjeżdża do krajów o innej strefie klimatycznej, by kontynuować swoją pasję! Edward uczył się u boku instruktora z Nowej Zelandii. Specjaliści prowadzący lekcje surfingu w naszych ofertach nie pochodzą z tak odległych zakątków świata, jednakże posiadają doskonałe umiejętności dydaktyczne oraz potrzebne do tego doświadczenie. Voucher na lekcje surfingu to wspaniały prezent na urodziny. 

Steven Seagal

Mistrz sztuk walki, aktor i… muzyk! Czego to on nie potrafi? Gdy tylko człowiek próbuje wyobrazić sobie Stevena Seagala trzymającego gitarę, w głowie pojawia się obraz warana z Komodo próbującego zerwać kwiatek, a jednak nie ma co ulegać pozorom, bo Steven niczego nie „próbuje” – on to robi i wychodzi mu całkiem dobrze! Kultowy już gwiazdor kina akcji przygodę z gitarą rozpoczął jeszcze na etapie wczesnej młodości, a od wielu lat gra w założonym przez siebie zespole o nazwie „Thunderbox”! Dodatkowo Seagal występował na scenie z takimi legendami, jak Albert Collins, Clarence "Gatemouth" Brown i… B.B. King! Gwiazdor udowodnił, że bez względu na to, jak widzą Cię inni, możesz robić coś pozornie niespójnego z własnym temperamentem. Wykorzystaj lekcje gry na instrumencie i przekuj marzenia w rzeczywistość! 

Demi Moore

W trakcie swojej kariery, usłanej głównie sukcesami, Demi Moore pokazała już talent i piękno, ale przede wszystkim stała się swego rodzaju definicją hasła „od zera do milionera”. Młodej jeszcze dziewczyny nie rozpieszczało życie – dziesiątki przeprowadzek, problemy zdrowotne i alkoholizm ojca, który w końcu zmarł tragicznie, nie wróżyły świetlanej przyszłości. Wydawać by się mogło, że z czegoś takiego niełatwo wyjść, ale lwi upór pozwolił jej stanąć na swoje piękne nogi. Przez wiele lat Demi była uznawana za ucieleśnienie kobiecej siły oraz talentu aktorskiego, a od jakiegoś czasu chwali się swoją pasją do… kolekcjonowania maskotek! Gdy Pani Moore wychodzi z córką po zabawki, to przynajmniej część z nich nie należy wcale do dziecka! Rzeczy produkowane masowo mijają się z ideą obdarowywania przeżyciami, jednak w naszej ofercie można znaleźć vouchery na unikatowe maskotki oraz dekoracje, będące iloczynem pasji prawdziwych artystów, a to zostaje w pamięci na zawsze – zupełnie jak podarunki Super Prezentów! 

Lady Gaga

Jeżeli istnieją osoby, którym trzeba przedstawiać tę Panią, to chyba muszą pochodzić z innej planety. W latach2005-2008 piosenkarka zaliczyła taki boom popularności, że biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych płyt, przegoniła największe sławy muzyki pop, aż w końcu sama została tą, która wyznaczała trendy! Kariera rozrastała się niczym kula śniegowa, a środki masowego przekazu pękały w szwach od kontrowersji idących w parze ze sławą utalentowanej Włoszki. Co może robić osoba o tak nietuzinkowym temperamencie? Produkować muzykę? Jasne! Zajmować się aktorstwem i odbierać za to Oscary? Oczywiście, że tak! To zestawienie mówi jednak o tym, czego możemy nie wiedzieć o gwiazdach, a z pewnością istnieje cała masa osób niewiedzących, że Gaga uwielbia gotować, i to nie jakieś banalne rzeczy, a całkiem skomplikowane potrawy. Podobno wychodzi jej to wybornie, co opisała Amy Hamilton – szefowa jednej z najpopularniejszych restauracji w Alabamie. Podobno Gaga dobrze wiedziała, co robi w kuchni, a jej włoska potrawa była najlepszą, jaką było dane spróbować Pani Hamilton! Sądzisz, że ktoś z Twoich bliskich również wykazuje się smykałką do kulinariów? Spójrz na naszą ofertę kursów gotowania!

Michael Jordan

Drugie miejsce w plebiscycie na najważniejszego sportowca XX wieku, sześciokrotne mistrzostwo NBA, dwa złote medale olimpijskie i 198 cm wzrostu – jeżeli istnieje człowiek mogący powiedzieć, że osiągnął wszystko, Michaela Jordana można uznać za ucieleśnienie tych słów. Uznaje się się go za szalenie popularnego człowieka, ale i chodzący dowód, że sława może iść w parze z talentem! Czy zaskakuje Cię fakt, że drugą pasją Michaela jest gra w golfa? Pewnie nie, ale jeśli opowiemy, jak bardzo, to z pewnością uwierzysz w potęgę miłości do własnych zainteresowań. Otóż krąży anegdota – potwierdzona przez niejedną osobę – że w latach 90-tych osobisty sekretarz króla Jordanii wyszedł do rozsławionego wniebogłosy koszykarza z propozycją ofiarowania mu jednego miliona dolarów w zamian za pokazanie się wraz z resztą drużyny. Niestety, sportowiec był zmuszony odmówić, bo… czekała go partyjka golfa! Voucher na grę w golfa jest również dostępny w naszej Super Prezentowej ofercie kursów. Taki podarunek ucieszy każdego miłośnika sportu!

Thomas Jefferson

Odejdźmy choć na chwilę od sław wywodzących się stricte z popkultury. W końcu można być szanowanym, znanym i mieć wpływ na zmianę rzeczywistości, nie będąc artystą! Thomas Jefferson był tym, czego potrzebowała ludzkość, ze szczególnym wskazaniem na Stany Zjednoczone, bowiem to on brał udział w tworzeniu Deklaracji Niepodległości – jednego z najważniejszych dokumentów, jakie ujrzało oblicze świata. Dzięki temu aktowi prawnemu świat wygląda lepiej i z ogromną przyjemnością przyjrzymy się temu, co lubił robić tak wybitny człowiek, gdy akurat nie zmieniał historii! Otóż ten szanowany prawnik, ojciec-założyciel oraz trzeci prezydent USA uwielbiał wino – ba! Wiedział o nim tyle, że w środowiskach sommellierskich jest uznawany do dziś za jednego z pierwszych miłośników winiarskiego rzemiosła oraz kolekcjonerstwa.Ciekawostką jest, że to właśnie Jefferson był jednym z pierwszych nabywców najdroższej butelki wina, której wartość szacuje się dziś na około 200 tysięcy dolarów. Co stało się z trunkiem po śmierci Pana Thomasa? Korek wpadł do butelki, a zawartość uległa zepsuciu… 

Eva Longoria

Wcześniej wspomnieliśmy o niemożliwości wyobrażenia sobie Stevena Seagala w roli muzyka. To jednak nie koniec zaskoczeń, gdyż na końcu listy umieściliśmy prawdziwą petardę! Czy jesteś w stanie uwierzyć, że ta cudowna, piękna aktorka, twarz jednej z największych marek w branży beauty, obiekt westchnień tysięcy mężczyzn, może… trzymać karabin naładowany ostrą amunicją? Mało tego, ekspert od uzbrojenia Charles Taylor zaprosił pewnego razu Michaela Douglassa, Kiefera Southerlanda oraz Evę Longorię, by przeprowadzić szkolenie strzeleckie. Jakież to było zaskoczenie, gdy okazało się, że panowie zostali pokonani przez Evę niczym banda nowicjuszy. To jednak nadal nie koniec – Longoria została nazwana przez Douglasa prawdziwym mocarzem, a po chwili aktor wyznał, że ta niepozorna kruszynka strzela lepiej niż 90% policjantów! Pani Longoria potwierdziła, że ma wiele męskich zainteresowań, a strzelectwo pasjonuje ją od dzieciństwa. Strzelnica to aktywność kształtująca w człowieku pożyteczne cechy – również te związane z charakterem. Jeżeli sądzisz, że ktoś z Twoich bliskich zasługuje na taki prezent, wręcz voucher na strzelnicę!

POLECANE oferty:

Wstecz