Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Bungee - cena nie gra roli, liczą się emocje!

2017-05-25

Bungee - cena nie gra roli, liczą się emocje!

Skok na bungee wywodzi się z czasów rdzennych mieszkańców Oceanii. Mężczyźni, by udowodnić swoją odwagę i męstwo, skakali z bambusowych wież, przywiązani lianami do
kostek.

Dziś jest to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych sportów ekstremalnych, w którym mogą uczestniczyć również kobiety – według legend pierwszym śmiałkiem była
właśnie dziewczyna uciekająca przed mężem, który chciał ją ukarać. Kiedy wyczerpała już wszelkie drogi ucieczki, wspięła się na drzewo i kiedy tylko zauważyła, że i tam jej małżonek bez trudu ją dopadnie, obwiązała się zwisającym tam pnączem i desperacko rzuciła się w dół. Jeszcze wtedy kobieta ta nie przewidywała, że jej skok zbierze tak wielkie grono miłośników skoku na bungee.

Teraz to my możemy zapewnić Ci tę dawkę wrażeń, pod okiem profesjonalnego sprzętu i instruktorów! Skoki na bungee mieszczą się cenowo w przedziale 129-305 zł. Powodem są różne lokalizacje, ale i różne możliwości dotyczące tego skoku. Do wyboru przygotowaliśmy trzy miejsca, gdzie możesz oddać skok:

• Trójmiasto
• Kraków
• Zakopane

Skoki realizowane są przy wykorzystaniu żurawia wieżowego, pozwalającego na oddanie skoku z wysokości 90m. Chcesz by był dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem, którym będziesz mógł się potem podzielić z najbliższymi? W naszej ofercie znajdziesz skok na bungee z nagrywaniem kamerą Go Pro Hero.

Jeśli zastanawiasz się czy skok na bungee jest bezpieczny, śpieszymy wyjaśnić, że jak najbardziej. Te słowa potwierdza właściciel obiektu z którego realizowane są skoki. “Przy potrójnym zabezpieczeniu jest niemożliwe aby wszystko zawiodło, a nawet jeśli jedna rzecz zawiedzie, są 2 w zapasie.” – uspokaja Mateusz Domagała z firmy Bungee Jumping i dodaje: “po prostu nie ma możliwości aby cokolwiek, komukolwiek się stało. Daje to nie tylko skoczkom, ale i osobom obsługującym bezstresową pracę.”

Jeżeli nie jesteś pewien samotnego skoku lub chcesz przeżyć go razem z drugą połową... Wspólnie możemy zacisnąć wasze więzi (i więzy), ponieważ mamy dla Was również skoki tandemowe.

Sprawdź swoją odwagę niczym rdzenny mieszkaniec wysp Pacyfiku i oddaj skok już dziś!

POLECANE OFERTY:

Wstecz