Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Szkoła Impro

Szkoła Impro to warszawska szkoła improwizacji teatralnej, skupiająca się przede wszystkim na rozwoju idei scenicznych działań zespołowych, choć pojawia się również indywidualne podejście do każdej osoby, która pragnie wzmocnić swoje umiejętności aktorskie. Doświadczenie zdobywane w popularnych teatrach pozwoliło tutejszym nauczycielom na zdobycie różnorodnych umiejętności, których użyteczność w poszczególnych fazach szkoleń wydaje się być nieoceniona. Warsztaty prowadzą doświadczeni artyści warszawskich scen (Resort Komedii, Klub Komediowy) oraz aktywni trenerzy improwizacji — aktorzy, komicy, wokaliści, pisarze, scenarzyści — posiadający minimum pięcioletnie doświadczenie pedagogiczne. Biorąc pod uwagę, że gra aktorska nie ma wieku ani żadnych innych ograniczeń - kursy aktorskie wyróżniają się przede wszystkim wszechstronnością. To doskonały prezent, zarówno dla osób mających styczność ze sztuką, jak i tych, którym dobra gra przyda się w codziennym funkcjonowaniu.

Szkoła Impro
Filtry

Średnia cena 491,92 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników