Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Forno Nero Pizza Napoletana

 Czy wiecie, że tradycyjna włoska pizza Napolitana wpisana jest na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO? Ciasto jest ręcznie robione z mąki o wysokiej zawartości białka, pieczone w piecu opalanym drewnem, nagrzanym do 500 stopni. Ten proces trwa jedynie 60 sekund, dzięki czemu ciasto zostaje cienkie, delikatne i bardzo aromatyczne.  Zapraszamy do Forno Nero, miejsca stworzonego z miłości do włoskiej kuchni. Znajdziecie tu prawdziwą neapolitańską pizzę, tworzoną ze świeżych i jakościowych produktów. Skuście się także na wiele innych, równie smacznych propozycji.  Włosi z jedzenia czynią sztukę i jej namiastkę znajdziecie w karcie dań Forno Nero. Wieloletnie doświadczenie i pasja właścicieli sprawiły, że macie niepowtarzalną okazję, by przenieść się w kulinarną podróż do słonecznej Italii.  

Filtry

Średnia cena 99,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Sy

Zweryfikowany użytkownik

Sylwia

Romantyczna kolacja w Forno Nero Pizza Napoletana

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2022-06-21

Sy

Zweryfikowany użytkownik

Sylwia

Romantyczna kolacja w Forno Nero Pizza Napoletana

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2021-05-31