Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

polatajmy.com

Polatajmy.com to firma paralotniarska prowadzona przez Marcina Biernata – motoparalotniowego mistrza Polski oraz złotego medalistę Mistrzostw Świata i Europy. Loty widokowe, nauka latania oraz każdy inny aspekt działalności Marcina to stuprocentowa perfekcja przy jednoczesnym zachowaniu środków bezpieczeństwa oraz pełnego profesjonalizmu. Tworząc to miejsce, założyciel skupił się przede wszystkim na zapewnianiu uczestnikom pełnego wsparcia tak, aby radość odczuwana z realizacji przeżyć lotniczych nie została zaburzona brakami w komunikacji. Voucher na prezent od polatajmy.com to idealny podarunek dla osób głodnych nietuzinkowych przeżyć o lekko ekstremalnym charakterze.  

polatajmy.com
Filtry

Średnia cena 349,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty