Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Planetvr

Planet VR to poznański salon gier, oferujący rozrywkę w wirtualnej rzeczywistości. Szeroki wybór plansz, światów, fabuły oraz kilkadziesiąt rozmaitych gier osadzonych w przeróżnych konfiguracjach – to dzięki różnorodności Planet VR podbija serca tysięcy graczy. Rozrywki jedno i dwuosobowe, osadzone w przeróżnych światach wykorzystujących wirtualną rzeczywistość, odznaczają się nietuzinkowymi rozwiązaniami fabularnymi, a nawet technologicznymi – w tym salonie nie ma powtarzalności, a innowacja odgradza osobę obdarowaną grubą linią od rozrywkowego banału oferowanego w większości innych salonów tego typu. Nie sposób nie wspomnieć o tutejszym tajemniczym klimacie, idealnie oddającym rywalizacyjny charakter prowadzonych rozgrywek.  

Filtry

Średnia cena 89,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

4.7 3 - ilość oddanych głosów

5 punktów 66,67%

4 punkty 33,33%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ag

Zweryfikowany użytkownik

Agnieszka

Poznajcie wirtualną rzeczywistość we Dwoje w Poznaniu

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2021-12-24

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Maksymilian

Poznaj wirtualną rzeczywistość w Poznaniu

Zweryfikowany użytkownik

4.0

2021-05-10

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Maciej

Poznaj wirtualną rzeczywistość w Poznaniu

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2019-12-12