Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Moje Miejsce

Moje Miejsce to osiedla całorocznych domków turystycznych położonych z dala od zgiełku i tłoku miast na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej (Moja Miejsce Jura) oraz pięknej Lubelszczyźnie (Moje Miejsce Kazimierz). Pobyt w klimatycznych domkach to świetny pomysł na dłuższy wypoczynek, weekendową regenerację, wyjazd rodzinny bądź firmową integrację. To doskonałe miejsce, w którym króluje przestrzeń, cisza, bliskość z naturą i wspaniałe widoki. Tutaj wypoczniesz tak, jak chcesz: spacerując, jeżdżąc na rowerze, odkrywając jaskinie, zamki, warownie bądź leniwie spędzając czas w swoim ogródku. Podążaj w zgodzie z naturą, z własnym rytmem, z dala od hałasu i codziennych problemów, korzystając z oferowanych voucherów.

Moje Miejsce
Filtry

Średnia cena 1 053,29 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników