Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Michał Fatyga - Biżuteria

Artysta plastyk, który potrafi zamknąć okruchy lata w biżuterii. Swoje prace tworzy ze srebra, żywicy, kamieni, ale także z bardziej nietypowych materiałów, jak na przykład piasek morski. Rozkochany w prostocie formy.Michał Fatyga jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Zajmuje się sztuką użytkową. Z pasją od 2013 roku tworzy biżuterię, a jego prace zbierają laury w konkursach sztuki złotniczej. Organizator i kurator wystaw sztuki złotniczej, bierze udział w licznych wystawach w Polsce i za granicą. Prowadzi również warsztaty, na których można własnoręcznie wykonać biżuterię.

Filtry

Średnia cena 349,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 1 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

An

Zweryfikowany użytkownik

Anna

Indywidualne warsztaty tworzenia biżuterii artystycznej

Zweryfikowany użytkownik

5.0 Pokaż więcej
Ogólna ocena
Ogólna ocena 5.0
Łatwość rezerwacji 5.0
Obsługa 5.0
Miejsce i otoczenie 5.0
Atmosfera 5.0

Super warsztaty. Zrobiliśmy pod okiem Pana Michała pierścionek i zawieszki- wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy:) Polecamy!

2023-11-11