Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

LUXURITY

Luxurity to warszawskie studio prowadzone przez profesjonalnego fotografa. Sesje studyjne, biznesowe oraz produktowe wykonane w tym miejscu są gwarancją jakości z zachowaniem artystycznego podejścia, a także sprawnej komunikacji z klientem. Starając się zapewnić pełny obraz wykonanych zdjęć, specjalista przekazuje swoją wizję przed przystąpieniem do współpracy, aby osoba fotografowana miała pełny ogląd na współpracę. Prezent w postaci sesji to idealny prezent dla tych, którzy pragną czegoś więcej niż zdjęcie; duży wybór scenografii, elastyczność i zrozumienie to filary, na których Luxurity od lat buduje swoją markę. 

LUXURITY
Filtry

Średnia cena 699,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników