Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Lot balonem na uwięzi


Lokalizacja: Wiele lokalizacji
Czas trwania całej usługi: 60 - 120 (w zależności od wybranej opcji cenowej)
Voucher: 1 os.
Wybierz wariant cenowy:
Cechy oferty:
Voucher ważny 12 miesięcy od dnia nabycia Szybka dostawa 14 dni na zwrot

OFERTA CZASOWO WSTRZYMANA

Czasem trzeba się unieść, aby objąć ogrom tego, co zbudował człowiek. Lot balonem na uwięzi to droga porozumienia dla osób marzących o lotach, a jednak obawiających się o swoją reakcję bądź odczucia towarzyszące takiemu doświadczeniu. Balon zakotwiczony do ziemi unosi się na wysokość 30 metrów i pełni formę tarasu widokowego przez kilka minut. Pokaż komuś bliskiemu, że nie ma kosza owoców, który zapewni większy poziom słodyczy niż… kosz balonu! Lot balonem to wyjątkowy prezent dla mężczyzny oraz kobiety – wszyscy znajdą swój kawałek magii w otulinie błękitu przestworzy! Pragniesz podarować prezent urodzinowy? Zdecyduj się na godzinny lot balonem!

Przebieg wydarzenia:

Ekipa balonowa  przyjeżdża na miejsce na około 1 godzinę przed rozpoczęciem lotów na uwięzi. Pilot ocenia warunki meteorologiczne, po czym ekipa przygotowuje balon i plac do lotów. Ta operacja trwa około 30 minut.

Warunki meteorologiczne:

Aby bezpiecznie wykonać loty na uwięzi, prędkość wiatru stałego nie może przekraczać 3 m/s, zaś podmuchy wiatru nie mogą być większe niż 5 m/s. W promieniu 50 km od miejsca, gdzie wykonywane są loty na uwięzi, nie mogą znajdować się komórki burzowe. Również w trakcie wykonywania lotów na uwięzi nie mogą występować opady. Ze względu na zjawisko termiki loty na uwięzi mogą być wykonywane tylko 2-3 h przed zachodem słońca i po zachodzie słońca. 

Warunki do realizacji

Do zorganizowania lotów na uwięzi potrzebny jest rozległy i w miarę równy teren pozbawiony przeszkód terenowych (drzew, krzewów, latarni, linii energetycznych. Minimalny rozmiar terenu to kwadrat 60 x 60 m lub koło o średnicy 70 m.


Lot możliwy w dowolnej lokalizacji za zgodą i dostępnością w przestrzeni powietrznej.
 

Przed zakupem oferty prosimy o zapoznanie się z regulaminem partnera. KLIKNIJ TUTAJ
Miejsce usługi
Miejsce usługi

Blue sky ballonos : wiele lokalizacji

Warunki pogodowe
Warunki pogodowe

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

Czas
Czas

60 - 120 (w zależności od wybranej opcji cenowej)

Przeznaczenie prezentu
Przeznaczenie prezentu

1 osoba

Rezerwacja
Rezerwacja

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

Okres ważności
Okres ważności

12 miesięcy od dnia nabycia

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Na realizację weź ze Sobą voucher podarunkowy. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. Maksymalna dopuszczalna waga pasażera to 105 kg. Uczestnik lotu powinien posiadać minimum 6 lat. Lot możliwy w dowolnej lokalizacji za zgodą i dostępnością w przestrzeni powietrznej.

Odzież
Odzież

Wygodny ubiór, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych

Pytania i odpowiedzi

Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.

Inni klienci oglądali również

OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

Opakowania na prezenty Torebki, koperty, pudełka
Oferujemy duży wybór opakowań, które nadają prezentowi wyjątkowy charakter i ekskluzywny szyk. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów, kształtów i faktur. W ofercie znajdują się opakowania na karty oraz zestawy podarunkowe, bony, a także elektroniczne karty podarunkowe.
Elektroniczny kupon podarunkowy Wybierz samodzielnie projekt kuponu!
Po wybraniu e-kuponu oraz dokonaniu płatności będziesz mógł wybrać jeden z 8 projektów, który najbardziej Ci się podoba, i napisać życzenia. Prezent dotrze do Ciebie w ciągu 1 minuty!
giftcertificate
Stylowa karta podarunkowa do wydrukowania. Wybierz jedną z metod dostawy: kurierem, pocztą, do paczkomatu lub przy pomocy odbioru w jednym z naszych punktów własnych.