Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Folwark Książęcy

Folwark Książęcy to dogodnie ulokowany hotel położony w Oleśnicy. Pokoje dwu i trzyosobowe, które oferuje ten obiekt, są nie tylko doskonale zaprojektowane i piękne, ale gwarantują również niezwykłe widoki. W Folwarku Książęcym znajduje się również restauracja, której szefowie kuchni korzystają zarówno z lokalnych przepisów, jak i tych dotyczących kuchni nowoczesnej czy międzynarodowej. Okolica usłana zielenią zaspokoi pragnienia osób głodnych piękna oraz wycieczek, a doskonała obsługa okazuje się niezwykle pomocna i wykwalifikowana w każdym aspekcie. To doskonałe miejsce do zwiedzania oraz wypoczynków dla pary, a także osób poszukujących dogodnego lokum z centrum konferencyjnym. 

Folwark Książęcy
Filtry

Średnia cena 658,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników