Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Coco Clinic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Coco Clinic to wyjątkowe miejsce w Tarnowskich Górach! Dbamy o naszych Pacjentów już od 2014 roku, nieustannie się rozwijając. Współpracują z nami najlepsi lekarze specjaliści i kosmetolodzy, których wspieraja nowoczesne technologie.  Klinika powstała z myślą o Klientach ceniących komfort, profesjonalizm, dyskrecję, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii na wysokim poziomie. Naszymi Pacjentami są zarówno kobiety jak i mężczyźni  świadomi, że zadbany wygląd stanowi istotny element przyczyniający się do sukcesu zawodowego, prywatnego oraz samorealizacji. 

Coco Clinic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia
Filtry

Średnia cena 349,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty