Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

O Super Prezentach

Super Prezenty to przede wszystkim ludzie, którzy pragną dzielić się cudownymi prezentami z innymi! Oferujemy niezapomniane przeżycia w formie kart podarunkowych, voucherów oraz całych zestawów podarunkowych. Na naszej stronie www.superprezenty.pl dzielimy się najlepszymi chwilami, które można przeżywać indywidualnie, z partnerem/partnerką lub z całą rodziną i znajomymi.

Super Prezenty to przede wszystkim pasja, wyrażająca się w chęci obdarowywania wspaniałymi emocjami. Takie prezenty zostają w pamięci znacznie dłużej, niż zwykłe, materialne upominki. Adrenalina, pasja, ekscytacja, czy odprężenie – nasze propozycje nie mają jednej twarzy. Pasjonaci wrażeń znajdą u nas naprawdę wiele propozycji, z przeróżnych kategorii.

Strzelanie, zdrowie i uroda, samochody, loty, podróże i degustacje to tylko nieliczne z możliwych opcji do wyboru. Jesteśmy wyłącznym partnerem sieci Empik i Carrefour, co dodaje nam nieustannie skrzydeł, by znajdować coraz to ciekawsze i bardziej ekstremalne prezenty właśnie dla takich ludzi, jak my sami!

Wierzymy, że prawdziwe i wartościowe przeżycia inspirują do podejmowania nowych wyzwań. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: zmęczony – relaks, znudzony codziennością – adrenalinę, pasjonat emocji – ekscytację, romantyk – wspaniałe chwile we dwoje.

Wyróżniamy się oryginalnymi akcjami promocyjnymi, dbałością w kontakcie z klientem oraz współpracą z certyfikowanymi Partnerami.

Super Prezenty obserwuje na Facebooku ponad 50 tys. osób, a na Instagramie ponad 5 tys. - liczby te nieustannie rosną! Współpracujemy ze znanymi blogerami i instagramerami, którzy dzielą pasję do super prezentów i wspaniałych doznań.

W swojej bazie, firma posiada ponad 10000 propozycji na super prezenty, a liczba ta stale rośnie. Super Prezenty to część międzynarodowej grupy, która funkcjonuje na rynku od ponad 15 lat. Klienci polecają nasze usługi zarówno na stronie ceneo, jak i na opineo.

Firma ma 16 punktów sprzedaży stacjonarnej w największych galeriach handlowych, takich jak m.in.: Westfield Mokotów, Złote Tarasy i Galeria Wileńska w Warszawie, Centrum Handlowe Bonarka, Galeria Kazimierz, Galeria Krakowska i Park Handlowy Zakopianka w Krakowie, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Łódzka w Łodzi i Stary Browar w Poznaniu. Wykwalifikowana obsługa zawsze pomoże wybrać preferowany rodzaj prezentu. W sieci sklepów Empik znajduje się 40 standów z ofertami, a w sklepach Carrefour klienci znajdą mnóstwo ciekawych propozycji na prezent dla siebie i najbliższych.

Stacjonarne biuro Super Prezentów znajduje się w Warszawie pod adresem: Aleje Jerozolimskie 146 D.