Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż klasyczny w Warszawie

Kiedy weźmiemy dane Głównego Urzędu Statystycznego na temat zarobków Polek i Polaków według miast, to szybko okaże się, że w Warszawie średnie wynagrodzenie jest zdecydowanie wyższe niż w innym miejscach kraju. To bardzo dobrze, że zarabiamy jak najwięcej, ale wszystko ma - niczym medal - dwie strony. Mianowicie duże zarobki nie biorą się znikąd. Nie są to prezenty rozdawane przez pracodawców tylko dlatego, że pracownik ma ładne oczy albo codziennie mówi "dzień dobry" po przyjściu do pracy. Pieniądze uzyskuje się w wyniku dużego wysiłku, a im więcej ktoś chce zarabiać, tym bardziej powinien wytężyć ów wysiłek. Niestety to nie wpływa zbyt dobrze na zdrowie. Dlatego też warto skorzystać z masażu klasycznego w Warszawie.

Filtry

Średnia cena 257,16 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Wszystko, co trzeba wiedzieć o masażu klasycznym w Warszawie

Człowiek potrafi zrobić w swoim życiu naprawdę bardzo dużo, a jego osiągnięcia jednokrotnie zasługują na poklask. Każdy z nas przekracza własne granice. Profesor uniwersytetu nieraz musi porzucić sprawdzone metody badawcze, schować dumę do kieszeni uznając, że jego dotychczasowe teorie się nie sprawdziły i poszukać nowych dróg dochodzenia do prawdy, jeśli chce coś jeszcze osiągnąć. Pracownik biurowy musi codziennie pracować nad swoją kreatywnością, aby móc dodać jakąś wartość od siebie w kolejnych projektach. Hydraulik, obudzony w środku nocy telefonem od samotnej matki, która nagle ma przeciek w kuchni musi zdecydować, czy pomoże bezradnej klientce poza godzinami pracy. Ekspedientka w sklepie co dzień musi pokazywać charakter wobec tej klienteli, która bywa nieuprzejma, roszczeniowa, a niekiedy nawet i niebezpieczna.

Niezależnie od tego, jaki zawód wykonujemy, jeśli tylko przekraczamy kolejne granice - należy nam się za to pochwała. Osoby bliskie powinny być wówczas z nas dumne, a my zyskamy w naszym życiu zawodowym. Jednakże przy długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym pojawiają się takie napięcia i negatywne skutki dla organizmu, że możemy nawet ciężko się rozchorować. Niezbędne jest więc, abyśmy dbali o odpoczynek oraz o odpowiednią dawkę relaksu.

Będzie to możliwie, jeśli zdecydujemy się na masaż klasyczny. Czasami nazywany jest on nieco inaczej - spotkamy takie nazwy jak: masaż relaksacyjny czy masaż leczniczy. Czy to jest błędna nomenklatura? Nic bardziej mylnego. Otóż masaż klasyczny w dużej mierze opiera się właśnie na zrelaksowaniu klienta oraz na wyleczeniu go spowodowanych zarówno przeciążeniem fizycznym jak i przewlekłym stresem.

Masaż klasyczny pomaga na takie dolegliwości jak ból kręgosłupa, przewlekłe zapalenia nerwów czy napięcie mięśniowe. Zabieg rozluźnia mięśnie, co automatycznie powoduje zmniejszenie bólu. Jest zbawienny dla naczyń krwionośnych, poprawia także ruchomość stawów. Jest to atrakcja, z której mogą skorzystać wszyscy przepracowani i zestresowani.

Czy masaż klasyczny jest atrakcją skierowaną tylko do kobiet?

Mogłoby się wydawać, że stereotyp jasno wskazuje na kobiety, jako jedyne odbiorczynie masażów. Z jednej strony trzeb przyznać, że Panie mogą jak najbardziej chodzić na tego typu zabiegi, co będzie na pewno bardzo pozytywnie wpływało nie tylko na ich zdrowie fizyczne i psychiczne, ale także na urodę. Nie oznacza to jednak, że Panowie nie mogą przyjść na masaż. Wręcz przeciwnie. Masaż tak samo pomaga mężczyznom, chociaż w świecie reklamy wciąż częściej kobiety są przedstawiane jako klientki salonów masażu. Na szczęście w XXI wieku coraz więcej mężczyzn jest świadomych tego, by dbać o swoje zdrowie. Dzięki temu również męska część społeczeństwa może w pełni skorzystać z dobrodziejstw, zawartych w masażu leczniczym.

Dlaczego warto skorzystać z masażu klasycznego w Warszawie?

O tym, czym skutkuje zabieg masażu już co nieco sobie powiedzieliśmy. Trzeba w tym miejscu jeszcze dodać, że taki masaż oprócz redukcji napięć mięśniowych oraz likwidacji takich nieprzyjemnych doświadczeń jak choćby bóle kręgosłupa, to bardzo fajnie spędzony czas wolny. Poza korzyściami dla zdrowia fizycznego oraz poprawy samopoczucia, każda osoba korzystająca będzie miała poczucie, że świetnie spędziła wolne chwile.

Dlaczego klienci chętnie wybierają masaż klasyczny?

Duży popyt na masaż klasyczny wynika z kilku prostych powodów. Po pierwsze - jest to zabieg skuteczny. Już niejeden klient i niejedna klienta przekonali się, że ich zdrowie naprawdę uległo poprawie i w końcu zaznali spokoju od napiętych nerwów. Po drugie - wykonywanie samego masażu jest przyjemne dla ciała. Wiele osób odczuwa przyjemne dreszcze w trakcie zaznawania dotyku masażysty, jest więc to czystą przyjemnością fizyczną. Wreszcie, po trzecie - marketing szeptany. Zadowoleni klienci informują inne osoby o zbawiennych skutkach masażu, dzięki czemu przybywa zainteresowanej, nowej klienteli.

Masaż klasyczny - czy to bezpieczne?

Niektóre osoby są uprzedzone przed masażem, obawiając się negatywnych skutków dla zdrowia z powodu zabiegu. Jest to mit, który należy jednoznacznie obalić. Masażyści są profesjonalni, posiadają wiedzę na temat tego, w jakich miejscach należy masować ciało człowieka oraz jak mocnego ucisku używać. Masaż ma na celu poprawić zdrowie człowieka, a nie mu zaszkodzić.

Jaka jest lokalizacja masażu klasycznego w Warszawie?

Masaż klasyczny całego ciała w Warszawie jest świadczony przez KameralneSpa, na ul.Wilhelma Konrada Roentgena 46/3. Warto sprawdzić lokalizację na mapie, aby bez problemów dojechać do miejsca świadczenia usługi.

Ile kosztuje zabieg masażu klasycznego?

Ceny nigdy nie mają stałej wartości, która obowiązywałaby przez bardzo długi czas. Wraz z jego upływem koszty mogą rosnąć, więc to co dziś kosztuje pewną wartość w złotówkach już jutro może mieć inną wartość. Dlatego też możemy mówić o pewnych widełkach cenowych. Otóż 60 minut masażu kosztuje w okolicach 150 zł. Na 1,5 h masażu zapłacisz ok. 200 zł, natomiast 2 h to koszt mniej więcej 250 zł.

Czy masaż klasyczny to dobry pomysł na prezent?

Masaż klasyczny to znakomity prezent dla każdego, kto dużo pracuje i przeżywa stres w swoim zawodzie. Robiąc taki upominek, na pewno sprawisz radość bliskiej osobie oraz przyczynisz się do poprawy jej zdrowia.

MASAŻ KLASYCZNY - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE: