Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż klasyczny we Wrocławiu

Jeśli wybierzemy się na wycieczkę do Afryki, a konkretnie w najdziksze rejony Etiopii, to możemy przeżyć swego rodzaju szok kulturowy. Niejednego Europejczyka może zdziwić to, jaki system pracy obowiązuje w jednym z tych plemion, a mianowicie w plemieniu Surma. Otóż okazuje się, że tamtejsi Etiopczycy na rzecz swojej wioski pracują codziennie po 4 godziny. Reszta to czasu do wypoczynek oraz zajmowanie się rodziną. Wprawdzie w plemieniu Surma nie ma czegoś takiego jak wolne weekendy - wobec czego praca wykonywana jest obowiązkowo także w soboty i niedziele - ale to wciąż wychodzi summa summarum 28 godzin tygodniowo. Tymczasem według najnowszych badań przecięty Polak pracuje 48 h tygodniowo - czyli 20 godzin więcej i to często w permanentnym stresie. Nic więc dziwnego, że Afrykańczykom z plemienia Surma nie są potrzebne masaże lecznicze, lecz Polakom - a i owszem. Na taki masaż można się zapisać we Wrocławiu.

Filtry

Średnia cena 206,43 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Masaż relaksacyjny - co trzeba wiedzieć?

Człowiek, który codziennie w pocie czoła pracuje 8, 10, a niekiedy i 12 godzin jest bardzo spięty i zestresowany. Jego układ nerwowy jest zszargany, całe ciało obolałe, elastyczność mięśni znacznie ograniczona - to samo dotyka ruchomość stawów. Ból pleców i głowy, ogólna nerwowość to tylko niektóre towarzyszące objawy. To wszystko to negatywne efekty przepracowania. Czy zatem trzeba zapisywać się do lekarzy specjalistów i czekać w kolejce miesiącami na odpowiednią pomoc? Można i tak, ale okazuje się, że pod naszym nosem znajduje się też skuteczne i o wiele łatwiej dostępne rozwiązanie.

Nie trzeba szukać daleko - zwykły, klasyczny, standardowy rodzaj masażu leczniczego jest w stanie zdziałać cuda. Najczęściej spotykany jest jako masaż pleców. Za wszystko zabiera się profesjonalny masażysta, który dobierając odpowiednią technikę swoimi czynnościami realnie poprawia nasze zdrowie. Przede wszystkim przyczynia się do lepszego przepływu krwi, co ma zbawienny skutek na nasz cały układ krwionośny. Masaż zwiększa elastyczność mięśni oraz poprawia kondycję klatki piersiowej. Dużym plusem jest to, że w zależności od klienta zabieg wykonywany jest w sposób indywidualny. To także masaż sportowy, przeznaczony dla tych, którzy na co dzień intensywnie uprawiają aktywność fizyczną.

Czy masaż jest rozrywką typowo kobiecą?

Gdybyśmy słuchali stereotypów, to szybko byśmy musieli sami zacząć mówić, że masaż klasyczny jest rozrywką typowo kobiecą i tylko kobiecą. Tymczasem to nieprawda. Wprawdzie Panie również z wielkim pożytkiem dla swojego zdrowia ogólnego mogą skorzystać z masażu, jednakowoż Panowie także mogą śmiało zafundować sobie taki zabieg. Przez wiele lat nikt nie mówił o męskim masażu, na szczęście w dzisiejszych czasach coraz częściej mężczyźni dbają nie tylko o swoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. W związku z czym masaż Wrocław jest atrakcją skierowaną do reprezentantek i reprezentantów obu płci.

Jakie korzyści dla zdrowia daje nam masaż leczniczy?

Tak jak już zdążyliśmy sobie wspomnieć masaż leczniczy wpływa pozytywnie zarówno na zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka, jednak wydaje się, że cała masa korzyści, które płyną z tego typu zabiegu jest wręcz nieoceniona. Wspomniany relaks pozwala nam zapomnieć o trudach i stresach związanych z pracą. Odrywamy się na chwilę od szarej rzeczywistości i mamy chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. Jest to coś wręcz bezcennego, coś, bez czego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie na dłuższą metę. Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, gdyż inaczej stres mógłby nas po prostu zabić. Powinniśmy uczyć się odpoczywać. Dużo osób tego nie potrafi, pomimo tego, że myślą, iż robią to dobrze.

Co jest takiego pociągającego w masażu we Wrocławiu?

Masaż nie bez kozery kojarzy się z czymś bardzo przyjemnym. Jako ludzie lubimy dotyk drugiego człowieka. Poza tym taki zabieg zawsze kojarzy nam się z jakimś rytuałem. Na pewno jest to pociągająca forma rozrywki i bardzo atrakcyjna.

Czy masaż klasyczny to bezpieczny zabieg?

Tak, masaż klasyczny wykonywany jest w taki sposób, aby wszystko przebiegło w 100% bezpiecznie dla osoby, która z tejże atrakcji korzysta. Doświadczeni masażyści robią wszystko z wyczuciem. Zabieg przeprowadzany jest tak, aby Tobie pomóc, a nie zaszkodzić. Wszystkie ruchy wykonywane są bezpiecznie, nie musisz więc się obawiać, że jakakolwiek część Twojego ciała zostanie uszkodzona w trakcie.

Masaż klasyczny we Wrocławiu - lokalizacja

Klasyczny masaż, który wykonywany jest we Wrocławiu, jako usługa świadczony jest w bardzo sprawdzonym i polecanym przez klientów miejscu, jakim jest Pracownia Piękna ul. Inżynierska 49 lokal 14. Warto wpisać sobie tę lokalizację w wyszukiwarkę i zaznaczyć na mapie Wrocławia, tak by zaplanować sobie dogodny dojazd na miejsce świadczenia usługi.

Masaż klasyczny Wrocław - ile to kosztuje?

Ceny mają to do siebie, że cechuje je zmienność w czasie. Dużo zależy od sytuacji gospodarczej w kraju, od tego, jak kształtują się koszty prowadzenia gospodarczej oraz od tego, co ma nam do zaproponowania konkurencja. Tak więc jeśli dziś znamy konkretnie stawki, to wcale nie znaczy, że za miesiąc, dwa czy trzy muszą być one takie same. Możemy jednak mówić o pewnej cenie orientacyjnej, tudzież tzw. "widełkach". Otóż najbardziej klasyczny, występujący w swej podstawowej wersji masaż klasyczny we Wrocławiu jest dostępny już za mniej więcej 90-110 zł. Natomiast, jeśli chcesz skorzystać z tej atrakcji w wariancie dla dwojga, to proporcjonalnie musisz pomnożyć tę kwotę.

Komu warto dać na prezent masaż klasyczny?

Masaż klasyczny, który ma także bardzo lecznicze działanie przyda się każdemu, kto ma realne problemy zdrowotne i żyje w ciągłym stresie. Wiele osób doświadcza na co dzień szargania ich nerwów, a poza tym cierpi na różne dolegliwości kostno-stawowe. Nie ma przy tym znaczenia, czy ktoś jest młodszy czy starszy, czy jest kobietą czy mężczyzną, czy pochodzi z dużego miasta czy z małego ośrodka. Masaż klasyczny we Wrocławiu to idealny prezent dla każdego, kto tego masażu po prostu potrzebuje.

MASAŻ KLASYCZNY - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE: