Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż klasyczny w Szczecinie

Biuro, call center, stanowisko komputerowe, magazyn, kasa w supermarkecie, hala produkcyjna, fotel samochodowy, sala lekcyjna lub wykładowa, gabinet lekarski - niezależnie, gdzie spędzasz większość czasu swojej pracy, prędzej czy później Twój organizm odczuje długotrwałe skutki stresu i eksploatacji ciała. Bóle mięśniowe, mało wydolny układ krążenia, bóle kręgosłupa - to tylko cześć dolegliwości, które mogą Ci towarzyszyć. Jak sobie z tym radzić? Otóż można zapisać się na zabieg, jakim jest masaż leczniczy kręgosłupa w Szczecinie. Pozwoli on zredukować napięcie mięśniowe, zwiększyć sprężystość mięśni oraz uzdrowić tkankę podskórną. Taki zabieg poprawia krążenie krwi i odżywia skórę.

Filtry

Średnia cena 223,67 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Masaż relaksacyjny Szczecin - garść niezbędnych informacji

Człowiek, który codziennie w pocie czoła pracuje 8, 10, a niekiedy i 12 godzin jest bardzo spięty i zestresowany. Jego układ nerwowy jest zszargany, całe ciało obolałe, elastyczność mięśni znacznie ograniczona - to samo dotyka ruchomość stawów. Ból pleców i głowy, ogólna nerwowość to tylko niektóre towarzyszące objawy. To wszystko to negatywne efekty przepracowania. Czy zatem trzeba zapisywać się do lekarzy specjalistów i czekać w kolejce miesiącami na odpowiednią pomoc? Można i tak, ale okazuje się, że pod naszym nosem znajduje się też skuteczne i o wiele łatwiej dostępne rozwiązanie.

Nie trzeba szukać daleko - zwykły, klasyczny, standardowy rodzaj masażu leczniczego jest w stanie zdziałać cuda. Najczęściej spotykany jest jako masaż pleców. Za wszystko zabiera się profesjonalny masażysta, który dobierając odpowiednie techniki masażu klasycznego swoimi czynnościami realnie poprawia nasze zdrowie. Przede wszystkim przyczynia się do lepszego przepływu krwi, co ma zbawienny skutek na nasz cały układ krwionośny. Masaż zwiększa elastyczność mięśni oraz poprawia kondycję klatki piersiowej. Dużym plusem jest to, że w zależności od klienta zabieg wykonywany jest w sposób indywidualny. To także masaż sportowy, przeznaczony dla tych, którzy na co dzień intensywnie uprawiają aktywność fizyczną.

Czy masaż jest rozrywką typowo kobiecą?

Gdybyśmy słuchali stereotypów, to szybko byśmy musieli sami zacząć mówić, że masaż klasyczny jest rozrywką typowo kobiecą i tylko kobiecą. Tymczasem to nieprawda. Wprawdzie Panie również z wielkim pożytkiem dla swojego zdrowia ogólnego mogą skorzystać z masażu, jednakowoż Panowie także mogą śmiało zafundować sobie taki zabieg. Przez wiele lat nikt nie mówił o męskim masażu, na szczęście w dzisiejszych czasach coraz częściej mężczyźni dbają nie tylko o swoje zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. W związku z czym masaż Szczecin jest atrakcją skierowaną do reprezentantek i reprezentantów obu płci.

Jakie korzyści dla zdrowia daje nam masaż leczniczy?

Tak jak już zdążyliśmy sobie wspomnieć masaż leczniczy wpływa pozytywnie zarówno na zdrowie psychiczne jak i fizyczne. Nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka, jednak wydaje się, że cała masa korzyści, które płyną z tego typu zabiegu jest wręcz nieoceniona. Wspomniany relaks pozwala nam zapomnieć o trudach i stresach związanych z pracą. Odrywamy się na chwilę od szarej rzeczywistości i mamy chwilę tylko i wyłącznie dla siebie. Jest to coś wręcz bezcennego, coś, bez czego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie na dłuższą metę. Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia, gdyż inaczej stres mógłby nas po prostu zabić. Powinniśmy uczyć się odpoczywać. Dużo osób tego nie potrafi, pomimo tego, że myślą, iż robią to dobrze.

Taki masaż pozwala zredukować bóle mięśni, głównie poprzez zmniejszenie napięcia mięśniowego. Poprawia się krążenie krwi. Następuje obniżenie kortyzolu, czyli hormonu stresu. Każdy, kto ma ostre stany zapalne powinien skorzystać z tego masażu, a na pewno doświadczy tego tak poprawia się jego ogólne samopoczucie.

Co jest takiego pociągającego w masażu w Szczecinie?

Masaż nie bez kozery kojarzy się z czymś bardzo przyjemnym. Jako ludzie lubimy dotyk drugiego człowieka. Poza tym taki zabieg zawsze kojarzy nam się z jakimś rytuałem. Na pewno jest to pociągająca forma rozrywki i bardzo atrakcyjna.

Czy masaż klasyczny to bezpieczny zabieg?

Tak, masaż klasyczny wykonywany jest w taki sposób, aby wszystko przebiegło w 100% bezpiecznie dla osoby, która z tejże atrakcji korzysta. Doświadczeni masażyści robią wszystko z wyczuciem. Zabieg przeprowadzany jest tak, aby Tobie pomóc, a nie zaszkodzić. Wszystkie ruchy wykonywane są bezpiecznie, nie musisz więc się obawiać, że jakakolwiek część Twojego ciała zostanie uszkodzona w trakcie.

Masaż klasyczny w Szczecinie - lokalizacja

Masaż relaksacyjny w Szczecinie odbywa się w konkretnej lokalizacji, jaką jest Baltica Wellness Spa pl. Rodła 8. Warto sprawdzić to miejsce dokładnie na mapie, aby bezproblemowo dotrzeć w to miejsce na czas.

Masaż klasyczny Szczecin - ile to kosztuje?

Ceny mają to do siebie, że cechuje je zmienność w czasie. Dużo zależy od sytuacji gospodarczej w kraju, od tego, jak kształtują się koszty prowadzenia gospodarczej oraz od tego, co ma nam do zaproponowania konkurencja. Tak więc jeśli dziś znamy konkretnie stawki, to wcale nie znaczy, że za miesiąc, dwa czy trzy muszą być one takie same. Możemy jednak mówić o pewnej cenie orientacyjnej, tudzież tzw. "widełkach". Otóż najbardziej klasyczny, występujący w swej podstawowej wersji masaż klasyczny w Szczecinie jest dostępny już za mniej więcej 90-110 zł. Natomiast, jeśli chcesz skorzystać z tej atrakcji w wariancie dla dwojga, to proporcjonalnie musisz pomnożyć tę kwotę.

Komu warto dać na prezent masaż klasyczny?

Masaż klasyczny, który ma także bardzo lecznicze działanie przyda się każdemu, kto ma realne problemy zdrowotne i żyje w ciągłym stresie. Wiele osób doświadcza na co dzień szargania ich nerwów, a poza tym cierpi na różne dolegliwości kostno-stawowe. Nie ma przy tym znaczenia, czy ktoś jest młodszy czy starszy, czy jest kobietą czy mężczyzną, czy pochodzi z dużego miasta czy z małego ośrodka. Masaż klasyczny w Szczecinie to idealny prezent dla każdego, kto tego masażu po prostu potrzebuje.

MASAŻ KLASYCZNY - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE: