Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Kursy i warsztaty online

Kiedy w 2020 roku wybuchła pandemia koronawirusa świat na chwilę zastygł w przestrachu. Z powodu licznych obostrzeń i ograniczeń zarówno życia zawodowego jak i społecznego, ludzie musieli nauczyć się nowych sposobów na radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami. Na szczęście okazało się, że wielu z nas potrafi sobie poradzić nawet w tak trudnej sytuacji. Ogromne możliwości internetu pozwoliły społeczeństwu na przełamywanie schematów i szukanie alternatywnych dróg zarobkowania oraz samorozwoju. Jedną z nich są warsztaty i kursy online. Stały się one niezwykle popularne, a i dziś wielu z nas sięga po nie na co dzień.

Kursy i warsztaty online
Filtry

Średnia cena 336,05 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Kursy online - czy jest to warte uwagi?

W odróżnieniu od warsztatów stacjonarnych kursy online odbywają się w 100% przez internet, a więc są o wiele wygodniejsze. Każdy uczestnik może z nich skorzystać bez wychodzenia z domu, albo... z dowolnego miejsce na świecie. Przy tym - kursy internetowe mają taką samą wartość merytoryczną i poznawczą jak te, które odbywają się w żywym spotkaniu z drugim człowiekiem. To wszystko sprawia, że warsztaty online mają wyraźną przewagę, gdyż możesz z nich korzystać nawet na wakacjach i poza granicami kraju.

Warsztaty online pozwalają nie tylko poszerzyć wiedzę, ale też rozwijać umiejętności. Każdy może w swoim tempie przyswajać nowe treści, a prowadzący - oprócz wykładu - chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i mają w zanadrzu cenne porady i wskazówki praktyczne. Już takie pojedyncze szkolenie jest w stanie znacznie zwiększyć poziom kompetencji oraz wyposażyć uczestnika w wiedzę na całe życie.

Voucher na szkolenia online możesz zafundować nie tylko samemu sobie albo swoim bliskim. Przykładowo, jeśli jesteś pracodawcą, to możesz zachęcić swoich pracowników do udziału w takich warsztatach, wykupując wcześniej odpowiedni pakiet. Da to wymierne korzyści nie tylko im samym, ale także Twojemu przedsiębiorstwu.

Kurs online - akademia tortu

Na temat kursu online - akademia tortu można by powiedzieć, że są to słodkie, praktyczne umiejętności, które wywołały uśmiech na niejednej twarzy. Dzięki temu szkoleniu poznasz praktyczne techniki dekorowania tortów w stylu angielskim. Ważna informacja jest taka, że z tego typu kursu skorzystać może zarówno osoba, która ma już pewne doświadczenie w wypiekach, jak i zupełny nowicjusz, który nigdy nie miał z tym do czynienia. Nabyte umiejętności można wykorzystać na własny pożytek albo w cukierni.

Warsztaty instruktora dogoterapii

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Przebywanie w towarzystwie sympatycznego czworonoga wpływa zbawiennie na nasze samopoczucie. W związku z tym jako ludzie odkryliśmy, że można zorganizować prozdrowotne spotkania ze zwierzętami dla osób cierpiących na różne schorzenia oraz straumatyzowanych. Tak właśnie powstała dogoterapia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zostać instruktorem dogoterapii i skutecznie pomóc osobom w potrzebie, to koniecznie zapisz się na nasz kurs online.

Zajęcia muzyczne online

Muzyka łagodzi obyczaje - to powiedzenie jest świętą prawdą, ale w rzeczywistości, gdy rozmawiamy o muzyce, powinniśmy użyć w stosunku do niej wielu innych, jak najbardziej pozytywnych epitetów. Muzyka towarzyszy ludzkości praktycznie od zarania dziejów. Nic więc dziwnego, że cała masa osób - nie tylko dzieci i młodzieży, ale też dorosłych - chce nauczyć się grać i śpiewać. Ale każda dobra praktyka musi być podbudowana solidną teorią. Dlatego też warto skorzystać z zajęć muzycznych online, na których dowiesz się wszystkiego, co każdy o muzyce wiedzieć powinien.

Przegląd szafy i analiza mody

Kwestia mody i dobrego ubioru spędza sen z powiek niejednemu z nas. Cóż począć, kiedy chcielibyśmy rzeczywiście przeprowadzić prawdziwą rewolucję w naszej garderobie, ale nie wiemy, z której strony się za to zabrać? Nie pozostaje nam wówczas nic innego jak skorzystać z podpowiedzi doświadczonej stylistki. Dzięki niej możemy w bardzo praktyczny sposób rozpocząć zmiany w naszym małym świecie mody. Taka porada to nie tylko garść niezbędnych informacji, ale też upewnienie się, że podążamy za aktualnymi trendami.

Szkolenia na animatora

Jak najlepiej spędzić czas wolny? Dobrze, żeby było to zrobione z pożytkiem i w sposób, który nas zaangażuje. Chodzi przede wszystkim o to, aby odpocząć od ciężkiej pracy i realnie się zrelaksować. A zatem musi temu towarzyszyć dobra zabawa. Ktoś jednak musi tę zabawę zorganizować. Dlatego warto zapisać się na kurs animatora społeczno-kulturalnego. Takie szkolenie sprawi, że uczestnik dowie się, jak efektywnie angażować ludzi do wspólnej zabawy, a także jak w sposób atrakcyjny organizować innym czas.

Kurs żeglarstwa

Może wydawać się to nieprawdopodobne, ale jak najbardziej można uczestniczyć w kursie żeglarstwa online. Jest to propozycja idealna dla każdego, kto planuje rozpocząć swoją przygodę z jachtami. Dzięki solidnym podstawom teoretycznym każdy może dowiedzieć się, na czym żeglowanie polega w praktyce, jak należy przygotować się do tego typu aktywności oraz jakie są podstawowe kwestie bezpieczeństwa związane z tą rozrywką. Każdy, kto zdecyduje się na te warsztaty zaopatrzy się w niezbędne narzędzia do tego, aby później, w ujęciu praktycznym wypłynąć na szerokie wody - i to w sensie dosłownym.

Sztuki walki - kurs online

Oprócz rozmaitych rozrywek, śmiechu, zabaw czy widowisk kulturalnych człowieka od zawsze fascynowały sztuki walki. I nie jest tu mowa o prymitywnym mordobiciu z ulicy tylko o prawdziwej sztuce i duchu sportowej rywalizacji, która sprawia, że patrzymy na przeciwnika z szacunkiem, kiedy już dochodzi do konfrontacji, a wcześniej - sami doskonalimy nie tylko swoją tężyznę fizyczną, ale też wnętrze. Jeśli i Ty chcesz stać się nauczycielem sztuk walki, to koniecznie wykup kurs online.

Programowanie minecraft

Dzieci jak nikt inny świetnie przyswajają sobie nowe technologie. Dlatego też warto pomyśleć kursie programowania minecraft dla najmłodszych. Dzieciaki w wieku 6-8 lat poprzez zabawę mogą nauczyć się czegoś praktycznego oraz zdobyć niebagatelne umiejętności na przyszłość.