To niesamowite, że jeden instrument jest w stanie wyrazić uczucia, poglądy, idee, a nawet… miłość! Gitara już dziś wyżłobiła w historii ludzkości swój muzyczny autograf, a każdego roku dziesiątki tysięcy nowych adeptów decydują się na rozpoczęcie przygody z tym drewnianym kawałkiem artystycznego wyrazu! Lekcje gry na gitarze, które wręczysz ukochanej osobie w formie vouchera, zaowocują nową pasją i przekonają, że w muzyce – dosłownie – da się zakochać! Nauczyciele z tutejszej szkoły są pasjonatami z dużym doświadczeniem w prowadzeniu lekcji online. Nauka gry na gitarze pozwala się odprężyć i teleportować świadomość do świat uszytego dźwiękami niemalże sterylnie czystymi, bez choćby krzty fałszu. Pojedyncze zajęcia trwają 30 minut, a po ich zakończeniu nauczyciel udostępnia uczniowi materiały do pracy samodzielnej.
Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 15+ oraz osób dorosłych. Do zajęć potrzebne jest połączenie internetowe, dostęp do Skype oraz instrument.
Miejsce usługi
Laboratorium Dźwięku Koala, usługa online
Czas
w zależności od wybranej opcji cenowej
Przeznaczenie prezentu
1 osoba
Rezerwacja
Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.
Okres ważności
12 miesięcy od dnia nabycia
Dodatkowe informacje
Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rezerwacji podaj Organizatorowi numer kuponu. Realizacja przez komunikator Skype.
Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.