Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezenty na Dzień Ojca 2021 – zaskocz tatę w wyjątkowy sposób

2021-06-08

Prezenty na Dzień Ojca 2021 – zaskocz tatę w wyjątkowy sposób

„Tata” to bardzo krótki rzeczownik. Dobrze, że w języku polskim słowo obrazujące siłę charakteru, waleczność, system wartości i ciężką pracę jest tak proste do wypowiedzenia.

Zapewnia, chroni, przestrzega i bawi. Wszystko po to, aby w życiu omijały Cię jedynie przykrości.  W Super Prezentach Dzień Ojca umożliwia dziecku przelanie uczuć na papier, bez konieczności pisania długich elaboratów. Wystarczy jeden papierowy voucher na przeżycie, jakiego nie było dane zaznać głowie Twojej rodziny!

Prezent z okazji Dnia Ojca powinien być dopasowany do temperamentu oraz zainteresowań – oczywiście z uwzględnieniem zasady, że tylko wspomnienia nie posiadają daty ważności!

Dzień Ojca 2021 – odwdzięcz się ukochanemu tacie

Nic nie napawa dumą bardziej, niż świadomość, że jest się dla kogoś wszystkim. Dzień Ojca trwa całe 24 godziny. Mimo wszystko nie wystarczy Ci czasu, aby opisać słowami tę wdzięczność, która kumulowała się przez pozostałe 364 dni. W paradygmacie rodziny ojcowie są postaciami wielowątkowymi.

21 wiek to przede wszystkim dążenie do samorealizacji i skupienie jednostki na własnych ambicjach. Niesamowite, że miłość rodzicielska przeczy tym tendencjom. Być może Twój tata miał przed sobą niesamowite perspektywy, które porzucił w imię rodzinnego dobra bądź opieki nad dziećmi?

Możesz się tylko domyślać; on bowiem nigdy Ci o tym nie powie. Ojcowie tacy po prostu są.

Czy skarpetki sprawdzą się jako prezent na Dzień Taty?

Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie ze strony czysto statystycznej, a ona wylewa na nasze głowy dość chłodną prawdę: z perspektywy rynku prezentowego Dzień Ojca to „światowe święto skarpetkowiczów”.

Prezesi popularnych marek odzieżowych, pasmanterii oraz firm bieliźniarskich prawdopodobnie zakreślili sobie Dzień Ojca 2021 w kalendarzu, traktując 23 czerwca jako okazję do sprzedaży bajońskich nakładów skarpet, majtek, pasków, krawatów czy legendarnych flanelowych koszul.

Biorąc pod uwagę powyższe wywody na temat wielkich poświęceń czy ciężkiej pracy dla rodzinnego dobra, taki podarunek jest zwyczajnie… rozczarowujący. W Super Prezentach nie znamy pojęcia nudy, zatem nie ma tu również zawodu spowodowanego nietrafioną niespodzianką. Wniosek? Pokaż tacie, że zasługuje na wrażenia i wręcz voucher na niesamowitą aktywność!

Wszystkie prezenty, które wymienimy poniżej, są dostępne na stronie www.superprezenty.pl oraz w punktach sprzedaży i sklepach ulokowanych na terenach galerii handlowych.

Obłędna prędkość jako prezent na Dzień Ojca 2021

Jazda superszybkim autem to wzorcowy przykład prezentu na Dzień Ojca. Mknąc z prędkością przekraczającą 200 km/h, człowiek zapomina o jakichkolwiek troskach, a docenia jedynie ogromne nakłady adrenaliny. Z drugiej strony pojawia się jednak konieczność zapanowania nad odruchami oraz potrzeba skupienia uwagi na poprawnej technice jazdy. Większość modeli samochodów przedstawianych w ramach naszej oferty cechuje się potwornie mocnymi podjednostkami.

Najpotężniejsze samochody w naszej ofercie:

Auta o mocach oscylujących wokół 500 koni mechanicznych to z pewnością nie zabawki, lecz bestie – praktycznie rozdzierające nawierzchnię kołami rozhulanymi do setek kilometrów na godzinę. Taki prezent na Dzień Taty z pewnością zachwyci pasjonata motoryzacji, ale zaskoczy też mężczyznę otwartego na nowe doświadczenia.

Oprócz jazd po torach umożliwiamy również dostęp do przeżyć motoryzacyjnych odbywających się w terenie; między innymi ulicami miast i nierzadko  z możliwością wynajęcia na dłużej!

Nasze najlepsze propozycje prezentów motoryzacyjnych z okazji Dnia Taty:

Loty i skoki, czyli Dzień Taty w objęciach przestworzy

Nie od dziś wiadomo, że prezent z okazji Dnia Ojca powinien być wysokich lotów. Jak jednak pogodzić chęć zagwarantowania czegoś nietuzinkowego i jednocześnie pokonać ograniczenia, które wiążą się chociażby z dostępnością tych „najbardziej emocjonujących” przeżyć? Oczywista odpowiedź to… Super Prezenty!

Nasze aktywności okazują się najlepszymi pod słońcem nie tylko w kontekście metaforycznym, ale również dosłownie… Kategorię dotycząca lotów i skoków stworzyliśmy po to, by spełniały się najskrytsze oraz pozornie nierealne marzenia.

Twój tata – jak każdy inny człowiek – jeszcze w zerówce śnił o samochodach czy planował karierę policjanta. Istnieje jednak jedno marzenie, które nieprzerwanie króluje na szczycie ambicji pochodzących z najmłodszych lat. To oczywiście latanie!

Niezwykle obszerna kategoria lotów i skoków oferuje najznamienitsze emocje, a przy okazji cechuje się różnorodnością, jakiej nie sposób zaznać nigdzie indziej. Tata obdarowany prezentem w postaci lotu widokowego samolotem dozna wizualnych uniesień, z kolei prezent na Dzień Ojca dotyczący ekstremalnego skoku przyspieszy serce skuteczniej niż kardiolog!

Najpopularniejsze przeżycia dotyczące skoków i lotów:

Kulinarne prezenty na Dzień Taty

Tata lubiący „sobie podjeść” to socjologiczny banał. Każdy lubi podjeść, ale przecież Ty chcesz podarować wyjątkowy prezent. Czy jedzenie – jedna z najczęściej wykonywanych czynności w ludzkim życiu – może być odpowiednie na Dzień Taty? Pytanie jest podchwytliwe.

Jeśli słowo jedzenie rozumiemy jako placek posypany serem, niemający nic wspólnego z pizzą, bądź makaron zatopiony w litrach sosu ze słoika – nazywanego zupełnie niesłusznie sosem do spaghetti – to odpowiedź wydaje się oczywista.

Jeśli jednak mowa o mistrzowskiej kuchni, gdzie zapomina się o banale, a każdy kolejny kęs przemawia do zmysłów niczym jedzeniowy Pavarotti, to taki podarunek z pewnością uszczęśliwi tatę łasucha, który docenia kunszt oraz wybitnie dobre połączenia smakowe. Lokale zawarte w naszej ofercie wyróżniają się najwyższym poziomem sztuki kulinarnej, profesjonalizmem oraz różnorodnością, jakiej nie sposób zaznać w przeciętnej jadłodajni.

Od pierogów, aż po dania przyćmiewające restauracje w 5-gwiazdkowych hotelach – voucher do restauracji z okazji Dnia Taty to jeden z najpopularniejszych i zarazem najskuteczniejszych pomysłów na prezent.

Najlepsze przeżycia z kategorii kulinarnej:

Prezenty z okazji Dnia Ojca – inne inspiracje podarunków dla taty

Kolejny podarunek jest gwarancją udanego Dnia Ojca. Strzelnica to wystrzałowy prezent i jednocześnie fabryka emocji, które będą towarzyszyć mu w trakcie próby celności. Legendarne bronie, takie jak Colt i Mp40 – czekają na Twojego Tatę!

Wypoczynek to spełnienie relaksacyjnych marzeń i możliwość regeneracji spracowanego ciała. Podaruj tacie namiastkę magicznego pobytu w pięknym hotelu, w którym spędzi pięć najwspanialszych dni swojego życia. Pokoje LUX, baseny, łaźnie parowe, gry i pyszne jedzenie – to wszystko, czego potrzebuje ukochany Ojciec.

A gdyby pozwolić Tacie świętować ten dzień jeszcze w jego pracy? Masaż relaksacyjny w biurze to upust nadmiaru zbędnych myśli i szansa na emocjonalny odpływ, w którym nie będzie miejsca na codzienne zmartwienia. Podaruj regenerację jego mięśniom – w końcu to one pomagają mu odnosić sukcesy. Niech relaks sam do niego przyjdzie!

Uważasz, że Twój tata zasługuje na więcej? Sprawdź naszą kategorię „prezenty na Dzień Ojca” i przekonaj się, że skarpety, krawaty i perfumy to relikty przeszłości. W 2021 roku trzeba stawiać na nowe doznania oraz ziszczanie snów o wymarzonych doświadczeniach.

POLECANE OFERTY:

 

Wstecz