Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na strzelanie z pistoletu

Pokaż komuś bliskiemu, że prawdziwy prezent to ten, który zaopatruje w najwyższy poziom emocji oraz... umiejętności! Szkolenia strzeleckie, trafianie do tarcz oraz przeżycia militarne dla dwojga to tylko namiastka tego, co czeka osobę obdarowaną dzięki tej kategorii.

Strzelanie z pistoletu
Filtry

Średnia cena 388,69 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Voucher na strzelnicę to gwarancja bezpieczeństwa przy strzelaniu z broni krótkiej

Każda broń znajdująca się w arsenale organizatora jest poddawana wielokrotnym kontrolom oraz opatrzona atestami, które uprawniają do wykorzystania - również w kontekście amunicji - dla celów rekreacyjnych. Ponadto istnieje szereg zasad dotyczących postępowania w przypadku strzałów z broni krótkiej, jak i długiej. Każdy strzał jest uważnie obserwowany przez specjalistę, który analizuje poprawność techniki strzelca.

Naboje również są ściśle kontrolowane i wydawane jedynie osobom uprawnionym, przekazując niezbędne informacje pracownikom zarządzającym wyposażeniem. Przy tak profesjonalnych środkach oraz regułach realizacja odbywa się bez żadnych błędów.

Miejsca realizacji naszych usług:

 • Warszawa,
 • Wrocław,
 • Poznań,
 • Trójmiasto,
 • Chorzów,
 • Katowice.

Przyrządy celownicze przy użyciu broni palnej - z... czy bez przyrządów celowniczych?

Prezent w postaci strzelania z odległości kilkudziesięciu metrów wydaje się zdumiewający, ale czy odbiorca podarunku trafi w tarczę? Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, to wszystko z Tobą dobrze! Oczywiście kwestia dotycząca dystansu jest zazwyczaj umowna i istnieje możliwość skrócenia bądź zwiększenia dystansu. Z tego względu istnieje możliwość, by odbyć szkolenie strzeleckie bez użycia przyrządów celowniczych

Vouchery na przeżycia dotyczące strzelania z broni:

 • z broni krótkiej,
 • z glocka,
 • sportowe z pistoletu,
 • z rewolweru,
 • strzelanie z Magnum, Desert Eagle.

 

Wybierz podarunek i przekonaj bliska osobę, że strzelnica i pistolet do idealne połączenie dla osoby, której wzrok przyciąga każdy strzelecki moment w telewizji. Od teraz zrobi to naprawdę i w towarzystwie doświadczonych instruktorów. Wybierz prezent trafiony... w punkt!

Najpopularniejsi organizatorzy:

 • Hajduki,
 • Czapla,
 • PM Shooter Warszawa,
 • Biuro Ochrony Angel,
 • C4 Guns.

 

Trening umiejętności na strzelnicy w obecności instruktora

Broń bronią, ale strzelnica to przede wszystkim ludzie, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników. To również sami uczestnicy - posługujący się sprzętem wymagającym choćby odrobiny wiedzy. Lwia część ćwiczeń na strzelnicy dotyczy obsługi broni jeszcze przed oddaniem pierwszego strzału. Instruktorzy prowadzący to ludzie z wieloletnim doświadczeniem. To dzięki nim osoba obdarowana otrzymuje gwarancje stuprocentowego bezpieczeństwa przez cały czas realizacji!

Strzelanie dynamiczne na dystansie 100 m pod okiem instruktora

Pragniesz celować do tarczy z dowolnej pozycji i bez ograniczeń? Wybierz lekcje strzelectwa dynamicznego, które poruszają kwestię poddawania się wyzwaniom stawianym przez trudne warunki. Gdy już nauczysz się strzelać, Twoje możliwości zostaną przetestowane w warunkach, gdzie konieczne będzie maksymalne wytężenie wzroku oraz reszty zmysłów. Podstawowe wyposażenie zapewnia organizator!

Poznaj miejsce pracy zawodowego strzelca

Trzymanie palca na spuście, okazja do spędzenia czasu i niepowtarzalna możliwość oddania kilkudziesięciu strzałów czy zdobycia punktów to tylko część korzyści, jakie składają się na tak wyjątkowy prezent. W zależności od wybranej broni uczestnik pozna również jej historię oraz ujrzy, jak posługuje się nią zawodowy strzelec! Przed oddaniem pierwszego strzału osoba obdarowana zobaczy, jak ulubiony pistolet działa w rękach prawdziwego mistrza.

Najlepsze strzeleckie rozrywki w Polsce: