Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Formularz kontaktowy

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Super Prezenty sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) w Alejach Jerozolimskich 146 D.

W sprawie pytań dotyczących przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych lub realizacji swoich uprawnień związanych z tym przetwarzaniem, prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych powołanym w Super Prezenty sp. z o.o. Do Pani/Pana dyspozycji jest pod adresem e-mail: dpo@superprezenty.pl.

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. dalej: „RODO” w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie. Uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez wypełnienie i wysłanie formularza oraz udzielanie informacji o świadczonych usługach i sprzedawanych produktach.

Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie.

Pani/Pana będą przekazywane podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie w celu i zakresie koniecznym do prawidłowego funkcjonowania Super Prezenty sp. z o.o. oraz realizacji naszych celów. Do podmiotów tych należą m.in.: firmy świadczące usługi dostawy i utrzymania oprogramowania bazodanowego i innego, dzięki któremu możemy np. prowadzić stosowne ewidencje i komunikacje e-mailową; firmy świadczące na naszą rzecz usługi IT, wspierające nas w codziennej działalności. Pani/Pana dane będą przekazywane także organizatorom atrakcji/wydarzeń, których dotyczyła zawarta umowa.

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz zgłoszenia sprzeciwu. W celu realizacji jednego ze swoich praw prosimy o kontakt Inspektorem Ochrony Danych, do którego dane kontaktowe zostały podane powyżej lub bezpośrednio z Administratorem listownie, na adres siedziby.

Bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy ochrony danych, ma Pani/ Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.