Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Masaż całego ciała w Aglomeracji Śląskiej

Jeśli popatrzymy na mapę Aglomeracji Śląskiej, to całkiem możliwe, że złapiemy się za głowę. Miasto na mieście, tak że nie idzie wbić szpilki. To wielkie skupisko ludzi zamieszkałe jest przez przeszło 2 mln osób. Ogromna część tej niebagatelnej przecież liczby osób pracuje. A ciężka praca niestety źle wpływa na układ nerwowy i ogólne samopoczucie. Dlatego też warto wybrać się na masaż klasyczny całego ciała, który usuwa toksyny, zapewnia dotlenienie komórek, daje niezbędną dawkę odprężenia i sprawia, że organizm czuje się wręcz świetnie. Ten leczniczy zabieg nie bez powodu jest tak bardzo popularny.

Filtry

Średnia cena 316,21 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

 Masaż całego ciała Śląsk - to musisz wiedzieć

Zaskakujące jest to, że masaż limfatyczny całego ciała nadal pozostaje nieznany dużej grupie odbiorców. Koniecznie trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że masaż całego ciała - jak sama nazwa wskazuje - dotyczy całego ciała, a więc jest to zabieg szeroko zakrojony, który ma pomóc zarówno ogólnie, jak i w najdrobniejszych szczegółach. Można śmiało rzec, iż jest to naturalny drenaż limfatyczny, który poprawia wygląd skóry, nadając jej jedwabistą gładkość. Jednocześnie zabieg zmniejsza napięcia mięśniowe oraz poprawia krążenie krwi, dzięki czemu już od pierwszego dotyku czujemy jego dobroczynne działanie.

Samopoczucie uczestnika poprawia się w trakcie masażu z minuty na minutę, co naprawdę stanowi najgłębszy relaks. Zabieg pozwala pozbyć się stanów zapalnych oraz wpływa pozytywnie na produkcję kolagenu. Stosowane przez masażystów techniki są sprawdzone, bezpieczne dla osoby zażywające masażu, a także są ulokowane w starożytnej tradycji naturalnych zabiegów prozdrowotnych. Warto zażyć tego prawdziwego relaksu, aby oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć odrobinę luksusu.

Masaż całego ciała, czyli co to tak naprawdę znaczy?

Masaż niejedno ma imię, a niekiedy to imię nie chce przejść przez gardło. Nie brakuje tych, którzy potwierdzą, iż w epoce PRL-u temat masażu nie był zbytnio popularny. Ba, do dziś wiele osób uważa taki zabieg za ekstrawagancję, która jest czymś obcym i niepotrzebnym. Jest to bardzo mylne mniemanie. Uprzedzenia nie mogą mieć pierwszeństwa przed zbawiennymi wręcz właściwościami, jakie mają masaże klasyczne - również te, które obejmują całe ciało.

Warto zwrócić uwagę na to, że taki masaż to w istocie relaksujący rytuał, który wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie - zwłaszcza fizyczne jak i psychiczne. Tradycja masażu jako naturalnego leczenia oraz odżywczego sposobu na spędzanie czasu wolnego wywodzi się z Dalekiego Wschodu, ale zdążyła się okrzepnąć i bardzo dobrze przyjąć się także w Polsce. Dziś już wcale nie dziwi to, kiedy członek rodziny, przyjaciel albo zwykły znajomy oświadczy, że wybiera się na masaż. Mało tego - przybywa takich klientów, którzy uważają, że masaż tego typu jest wręcz konieczny, aby mogli zawsze czuć się świeżo, zdrowo i pozytywnie.

Czy masaż całego ciała to rozrywka wyłącznie dla kobiet?

Mogłoby się wydawać, że masaż całego ciała to rozrywka typowo kobieca. Z jednej strony nie ma co się dziwić - jeśli przypomnimy sobie jakieś reklamy masażu, to zorientujemy się, że występowały w nich głównie kobiety, a oprócz tego jeszcze kilkanaście lat o masaż mówiono praktycznie tylko w gronach kobiecych, zaś usługi kierowano przede wszystkim właśnie do płci pięknej. Z drugiej strony nie można ulegać stereotypom. Współcześnie coraz więcej mężczyzn dba o swoje zdrowie, a niejeden z nich wypracował własną kulturę higieny psychicznej i odpoczynku fizycznego. W związku z tym wśród klientów nie brakuje Panów, którzy - tak samo jak Panie - mogą w pełni skorzystać z masażu całego ciała.

Jakie realne korzyści przynosi masaż całego ciała?

O korzyściach płynących z zabiegu już co nieco sobie powiedzieliśmy, ale warto też zwrócić uwagę na to, jak wygląda i czuje się człowiek, który poddał się temu cudownemu zabiegowi. Krótko mówiąc - z salonu masażu wychodzi całkiem nowa osoba! Jest tak nie tylko ze względu na poprawiony efekt wizualny związany z wrażeniem zdrowej skóry, ale też z wyrazem twarzy - osoby zadowolonej, zrelaksowanej i w 100% usatysfakcjonowanej.

Każdy z nas w jakiś sposób zarabia pieniądze. Każdy wróci do pracy po skończonej chwili przyjemności. Ale jakiż to będzie powrót, kiedy tym minionym momentem relaksu będzie właśnie masaż całego ciała! Wrócisz to swoich obowiązków z werwą i nowym, ogromnym pokładem energii. Uraczony zasłużonym odpoczynkiem będziesz z optymizmem spoglądać w najbliższą przyszłość.

Jakie są lokalizacje masażu klasycznego na Śląsku?

Jeśli mówimy o masażu całego ciała, to warto wskazać dwie, oblegane lokalizacje. Pierwsza z nich znajduje się w Bytomiu - jest to: PioMed Gabinet Masażu na ul. Felińskiego 17. Natomiast drugie miejsce to Katowice: Aturi Orient Massage na ul. Kościuszki 182.

Masaż relaksacyjny całego ciała - ile to kosztuje?

Ceny mają to do siebie, że zmieniają się w czasie, w związku z tym trudno mówić o jakiejś jednej, obowiązującej zawsze stawce. Można jedynie wskazać pewne widełki cenowe. Koszt będzie zależał także od wybranego przez Ciebie wariantu. Za masaż trwający pół godziny zapłacisz około 100 zł, natomiast opcja godzinna będzie Cię kosztowała w okolicach 200 zł.

Czy są jakieś przeciwwskazania wzbraniające przed zabiegiem?

Organizator nie przewiduje żadnych przeciwwskazań do świadczenia usługi. Nie ma zatem znaczenia, czy jesteś człowiekiem wysportowanym czy bardziej lubiącym obfite posiłki i odpoczynek na kanapie. Możesz należeć do grupy starszych nastolatków wchodzących dopiero w dorosłość albo do grona dziarskich seniorów. Masaż jest na pewno dla Ciebie, więc dlaczego z niego nie skorzystać?

Czy masaż całego ciała to dobry pomysł na prezent?

Masaż całego ciała będzie idealnym prezentem dla każdego, kto jest przepracowany na co dzień i potrzebuje odpoczynku oraz relaksu. Taki podarek na pewno ucieszy członka Twojej rodziny, przyjaciela czy inną bliską osobę. Masaż nadaje się na upominek z okazji Świąt, imienin czy urodzin, ale także możesz dzięki niemu zrobić prezent-niespodziankę bez żadnej okazji. Fundując komuś masaż obdarzasz go nie tylko uczuciami, ale też zabiegiem realnie poprawiającym zdrowie.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA - LISTA MIEJSC, GDZIE ZNAJDZIESZ TO PRZEŻYCIE: