Lustro lidera
Chcesz dowiedzieć się, co tak naprawdę myślą o Tobie inni? Zależy Ci na realnych informacjach, a nie zniekształconej informacji od znajomych i podwładnych? Warsztaty Lustro Lidera zostały stworzone dla takich osób jak Ty. Dowiesz się jak jesteś odbierany przez osoby z Twojego otoczenia – bez testów, statystyk i przekłamań. Unikalne warsztaty mają na celu trening siły osobowości oraz umiejętności społecznych.
Czy te warsztaty są dla Ciebie?
Udział może wziąć każdy, a szczególnie polecane są osobom, które zajmują stanowiska kierownicze na różnych szczeblach, przewodzą zespołom projektowym a także scrummasterom.
Co możesz zyskać biorąc udział w Lustrze Lidera?
Specjalna formuła pozwoli Ci odkryć i rozwinąć potencjał lidera. Będziesz mieć szansę spojrzeć na sytuację z perspektywy członków Twojego zespołu. Dowiesz się również jak rozwijać i wzmacniać umiejętności efektywnego zarządzania zespołem.
Dlaczego w trakcie warsztatów tak ważne są konie?
Te zwierzęta reagują tylko na zachowanie – nieistotne jest czy jesteś bogaty, czy masz najnowszy samochód i najmodniejsze ubrania. Konie nie potrafią oceniać ludzi na podstawie zajmowanych stanowisk i ról społecznych.
Niewiele osób wie, że konie szukają przewodnika stada. Potrzebują lidera, który zapewni im bezpieczeństwo i przeprowadzi przez świat. Przewodnik pokazuje im nowe rzeczy, doradza w trudnych sytuacjach i spaja zespół.
Jeśli posiadasz prawdziwe umiejętności liderskie to konie bez wątpienia je w Tobie odnajdą!
Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo
Doświadczeni trenerzy dopilnują, aby wszystkie zajęcia w trakcie warsztatów były bezpieczne. Nieważne, czy będzie to twoje pierwsze spotkanie z końmi, czy jesteś doświadczonym jeźdźcem – warsztat nie obejmuje jazdy konnej. Organizowane są w małych grupach i mają bardzo zindywidualizowany charakter. Weźmiesz udział we wszystkich ćwiczeniach i dostaniesz dokładną, indywidualną informację zwrotną, a także wskazówki, które pozwolą Ci się rozwijać.

Borkowice 11a, 55-120 Oborniki Śląskie

Pogoda ma wpływ na realizację usługi. Brak opadów i silnego wiatru, to warunek konieczny.

1 osoba (szkolenie odbywa się w grupie 8 osobowej)

Dane kontaktowe do Organizatora widoczne będą na zakupionym Voucherze.

12 miesięcy od dnia nabycia

Wygodny ubiór oraz buty z płaską podeszwą.
Tutaj możesz zadać pytanie dotyczące prezentu.
Inni klienci oglądali również
Podobne prezenty



Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.