Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Pensjonat Enklawa

Pensjonat Enklawa to magiczne miejsce stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach zwierząt oraz pasjonatach jeździectwa. To wyjątkowa przestrzeń zapewniająca mieszkającym tu koniom bezpieczne i zdrowe warunki bytowania, poprzez wygodne boksy i dni pełne ruchu. Jeźdźcy z kolei mają zapewnioną wygodną i użyteczną infrastrukturę sprzyjającą jeździe konnej. Pensjonat Enklawa to również bardzo komfortowe miejsce, idealne dla osób doceniających spokój wsi. Oprócz standardowych pobytów wypoczynkowych w pensjonacie organizowane są również cykliczne szkolenia z samorozwoju (m.in. horse assisted education) oraz spotkania i warsztaty o charakterze biznesowym.

Pensjonat Enklawa
Filtry

Średnia cena 924,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników