Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

JuraPark Bałtów

JuraPark Bałtów to pierwszy w Polsce park dinozaurów. Został otworzony 7 sierpnia 2004 i od tego momentu jest on wizytówką regionu świętokrzyskiego, która przyciąga rzesze turystów z całej Polski. Wraz z upływem czasu i przybywającą liczbą atrakcji park przemianowano na Bałtowski Kompleks Turystyczny. Budowa JuraParku jest związana z odkrytymi na tym terenie śladami dinozaurów: allozaura, stegozaura i kompsognata. W miejsce pozostawionych przez gady śladów postawiono modele dinozaurów. Tak ruszyła budowa „Bałtowskiego Parku Jurajskiego” obecnie nazywanego „JuraPark Bałtów”.Bałtowski Kompleks Turystyczny zajmuje obszar około 100 ha i jest najbardziej zróżnicowanym pod względem atrakcji obiektem rozrywkowym w Polsce. Znajdziecie tu takie atrakcje jak: Zwierzyniec Bałtowski, Park Rozrywki, Kino Emocji Cinema 5D, Rollercoaster, Prehistoryczne Oceanarium, Ośrodek Jazdy Konnej „Kraina Koni”, Wioska Czarownic „Sabatówka”, Polska w Miniaturze, Stacja Narciarska „Szwajcaria Bałtowska” oraz Wioska Świętego Mikołaja z bogatą ofertą dla najmłodszych. Na terenie kompleksu powstało również 5 domków gościnnych, w których jednocześnie może zatrzymać się ponad 100 osób.

Filtry

Średnia cena 301,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
OPINIE

Prawdziwi klienci. Autentyczne przeżycia. Szczere opinie.

5.0 2 - ilość oddanych głosów

5 punktów 100,00%

4 punkty 0,00%

3 punkty 0,00%

2 punkty 0,00%

1 punkt 0,00%

Ba

Zweryfikowany użytkownik

Barbara

Rodzinna zabawa w JuraParku w Bałtowie - Pakiet Kompleksowy

Zweryfikowany użytkownik

5.0

Wydaje mi się odpowiedni na uczczenie urodzin dzieci

2024-06-09

Ma

Zweryfikowany użytkownik

Magdalena

JuraPark Bałtów - Pakiet Kompleksowy

Zweryfikowany użytkownik

5.0

2023-05-09