Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

TRIPGO

TRIPGO jest liderem na rynku wycieczek ekspresowych, jedno lub dwu dniowych. Dzięki współpracy z zaufanymi przewoźnikami lotniczymi takimi jak Ryanair oraz Wizz Air z ich oferty skorzystały już setki osób! TRIPGO umożliwia klientom przeżycie niesamowitej przygody w najciekawszych miejscach Europy. Wycieczki z Gotrip obejmują nie tylko przelot, ale i ciekawe atrakcje w trakcie ich trwania.W ofercie TRIPGO znajdziecie m.in.:jednodniową wycieczkę do norweskiego miasteczka Sandefjord z zapierającymi dech w piersiach widokami, trekkingiem w malowniczych plenerach, ogniskiem oraz wspięciem się na jeden z fiordów.jednodniową wycieczkę do Dortmundu połączoną ze zwiedzaniem stadionu Borussi BVB Signal Iduna Park wraz z szatniami zawodników, ławek trenerskich i legendarnej „żółtej ściany”. W jej ramach czeka Was ponadto zwiedzanie miasta w tym Muzeum sztuki XX w., wieży Florian z tarasem widokowym w parku Westfalskim oraz kopalni.weekend w Londynie połączony ze zwiedzaniem 10 atrakcji: Piccadilly Circus, Soho, Chinatown, Leicester Square, Trafalgar Square z kolumną Nelsona oraz czasem wolnym na Oxford Street lub/i w Galerii Narodowej.

TRIPGO
Filtry

Średnia cena 3 072,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników