Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Warunki zakupu

Regulacje dotyczące zakupów na stronie www.superprezenty.pl:

Firma Super Prezenty Sp. z o.o. wybiera wykonawców spośród podmiotów cieszących się na rynku dobrą opinią. Posiadają oni ugruntowaną pozycję w danej branży, dlatego też karty podarunkowe nie podlegają wymianie na gotówkę. 

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami kupna i korzystania z usług i produktów dostępnych w ofercie serwisu www.superprezenty.pl. 

TERMIN REZERWACJI

Kupony podarunkowe, karty podarunkowe oraz zestawy podarunkowe obdarowana osoba rezerwuje w dogodnym dla siebie terminie, najlepiej niezwłocznie po otrzymaniu prezentu. Niektóre usługi możliwe są do zrealizowania tylko w wybranych terminach, więc zaleca się ich wcześniejszą rezerwację oraz dokładne zapoznanie się z naszą stroną, na której prezentujemy większość ustalonych wcześniej terminów.

CZAS TRWANIA USŁUGI

Informacja o czasie trwania usługi jest zamieszczona na naszej stronie internetowej www.superprezenty.pl, na kuponach podarunkowych, kartach podarunkowych oraz zestawach podarunkowych.

DATA WAŻNOŚCI

Okres ważności zakupionych kuponów, kart oraz zestawów podarunkowych wynosi 12 miesięcy od daty zakupu. W szczególnych sytuacjach, wynikających ze specyfiki świadczonych przez organizatora usług – czas na realizację być on skrócony. Komunikujemy o tym, zamieszczając informacje przy poszczególnych propozycjach prezentowych. Ważność kuponu można sprawdzić w zakładce dotyczącej Zarządzania Voucherem

PRZEDŁUŻENIE OKRESU WAŻNOŚCI KUPONÓW PODARUNKOWYCH

Każdy z naszych kuponów podarunkowych ważny jest przez 12 miesięcy od daty aktywowania (zakupu), jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość wydłużenia tego okresu o 3 miesiące (przy czym całkowity okres ważności nie może być dłuższy niż 18 miesięcy).

Koszt przedłużenia terminu realizacji kuponu podarunkowego wynosi 49 zł.

OGRANICZENIA

Wszelkie ograniczenia, instrukcje, zalecenia, regulaminy, wskazówki i polecenia zawsze znajdują się w opisie usługi, jak również na voucherze, który otrzymuje osoba obdarowana. W razie wątpliwości zalecamy kontakt z zespołem obsługi klienta: [email protected].

W związku z charakterem niektórych świadczeń, nasi partnerzy roszczą sobie prawo do uzyskania od uczestnika usługi oświadczenia o wzięciu odpowiedzialności lub o wpłacie kaucji. W odniesieniu do niektórych usług, których realizacja może zależeć od określonego wieku lub posiadania określonych uprawnień, jak prawo jazdy, partner ma prawo sprawdzić te okoliczności, a obdarowany ma obowiązek okazać mu stosowne dokumenty.

OPINIE I ZAPYTANIA

Jeśli masz problem z zakupem prezentu lub po otrzymaniu przesyłki masz jakieś pytania bądź zastrzeżenia, prosimy o kontakt mailowy pod adresem: [email protected] lub telefoniczny: 22 395 57 20.

Czekamy na Twoje opinie i przemyślenia - każda opinia jest dla nas ważna! 

WYMIANA PREZENTU

Wymiany kuponów, kart oraz zestawów podarunkowych można dokonać jedynie po okazaniu/przesłaniu dowodu zakupu, jakim jest paragon fiskalny lub nota księgowa.

Firma Super Prezenty Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za karty podarunkowe, które zostały utracone lub uszkodzone, jeżeli miało to miejsce po ich przekazaniu posiadaczowi

ZWROT PIENIĘDZY 

Kupony, karty oraz zestawy podarunkowe podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni od ich zakupu. Wymiany można dokonać jedynie po okazaniu/przesłaniu dowodu zakupu, jakim jest paragon fiskalny lub nota księgowa.

UWAGA: ZWROTU MOŻECIE PAŃSTWO DOKONAĆ JEDYNIE PO OKAZANIU DOWODU ZAKUPU, W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU. 

KUPUJ BEZPIECZNIE

Administratorem danych osobowych Klientów, w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych, jest SSL (ang. Secure Socket Layer). Certyfikat SSL zapewnia ochronę naszej strony internetowej oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Zapewnia on klientom realizację uprawnień wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych. 

UPEWNIJ SIĘ

Korzystaj z bezpiecznej strony internetowej - upewnij się, że podczas wprowadzenia danych karty kredytowej korzystasz z bezpiecznej strony internetowej. Sprawdź obecność symbolu kłódki w prawym dolnym rogu okna przeglądarki (lub w pasku adresu), a także to, czy adres strony zaczyna się od sekwencji "https://" - oznacza to połączenie szyfrowane (bezpieczne). Kliknij na symbol kłódki, aby sprawdzić, czy sprzedawca jest tym, za kogo się podaje oraz że wystawiony dla niego certyfikat jest aktualny (zawsze podana jest data ważności) i zarejestrowany dla właściwego adresu.