Szybka dostawa

 

Kupon Podarunkowy można nabyć w każdej chwili, każdego dnia tygodnia! To bardzo proste, gdyż wybrany prezent można również wydrukować samemu! Kupony Podarunkowe można także zamówić kurierem lub odebrać w naszym biurze.

Sposoby dostawy (czas realizacji oraz cena):
 
  • Online/E-Voucher (natychmiast) - 0 zł
  • Kurier UPS (1-2 dni robocze) - 0 zł* 
  • Kurier UPS Express - GWARANCJA DOSTAWY NASTĘPNEGO DNIA ROBOCZEGO (1 dzień roboczy)  - 25 zł 
  • Paczkomaty InPost (2-3 dni roboczne) - 0 zł
  • Odbiór osobisty - 0 zł
  • Poczta Polska (4-6 dni) - 0 zł

 

Powyższe formy dostawy (z wyłączeniem E-Vouchera) obowiązują wyłącznie na terenie Polski.

* Darmowa dostawa kurierem UPS obowiązuje na zamówienia powyżej 149 zł. Poniżej tej kwoty doliczana jest opłata w wysokości 15 zł. 

 

Dokładny opis form dostawy:

E-voucher (wydruk własnoręczny)

Kupon można przesłać drogą mailową do osoby obdarowywanej (np. gdy jest to nagła sytuacja) lub samodzielnie wydrukować. Przed jego wysłaniem do e-maila z kuponem podarunkowym można dopisać życzenia. Jest to bardzo łatwa i szybka metoda!

Paczkomaty InPost

Kupon możesz odebrać w dowolnym momencie w wybranym przez siebie paczkomacie na terenie całej Polski - jest to całkowicie darmowy sposób dostawy. WAŻNE: Zamówienia złożone do godziny 14:00 zostaną wysłane tego samego dnia. 

Poczta Polska

Listonosz Poczty Polskiej dostarczy Ci Twoją przesyłkę w ciągu 4-6 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia. WAŻNE: Zamówienia złożone i opłacone do godziny 9:00 zostaną wysłane tego samego dnia roboczego.

Odbiór osobisty

Wybrany prezent można odebrać w biurze firmy Super Prezenty Sp. z o.o. w Warszawie, przy ul. Siennej 64. Płatności dokonać możesz gotówką lub kartą.

Kurier UPS

  • UPS Standard - 0 zł

Każdy wybrany prezent, możemy dostarczyć do Państwa domu lub pracy na terenie Polski! Zamówienie kurier dostarczy w ciągu dwóch dni roboczych, liczonych od daty zapłaty za towar. WAŻNE: Zamówienia złożone do godziny 15:00 zostaną wysłane tego samego dnia roboczego.

  • UPS Express - 25 zł

UPS Express to gwarancja dostawy kolejnego dnia roboczego w zależności od lokalizacji dostawy realizowane są do godziny 12:00, 14:00, bądź do końca dnia. WAŻNE: Zamówienia złożone i opłacone do godziny 15:00 zostaną wysłane tego samego dnia roboczego.