Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent dla męża na Walentynki

2023-02-02

Prezent dla męża na Walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Wokół wszyscy mówią o miłości, a witryny sklepowe zapełniły się serduszkami i maskotkami. Ty jednak wiesz, że to nie jest to, co chciałabyś podarować ukochanemu, prawda? Doskonale to rozumiemy! Standardowe pomysły na prezenty dla męża na Walentynki to nie jest to, co sami chcielibyśmy dostać, dlatego przedstawiamy listę walentynkowych upominków must have!

Pomysł na prezent dla męża na Walentynki

Walentynki to święto zakochanych, które daje okazję do tego, aby obdarować bliską osobę wyjątkowym upominkiem albo spędzić z nią wspólnie czas. Oczywiście zachęcamy do tego, aby okazywać sobie miłość przez cały rok, a 14 lutego to tylko miłosna wisienka na torcie w każdym związku. Poszukujesz pomysłu na prezent, dzięki któremu ten Dzień Zakochanych będzie wyjątkowy? Mamy listę, która z pewnością okaże się przydatna, szczególnie, że w jej tworzeniu pomogli nasi mężowie i koledzy z pracy. Oto spis pięciu idealnych prezentów walentynkowych dla męża!

  1. Coś na ząb, czyli przez żołądek do serca to patent na każdego mężczyznę, który kocha jeść. Idealna będzie więc wspólna kolacja w ciemności albo degustacja potraw przy akompaniamencie romantycznej muzyki. Jedzenie ma bowiem cudowną moc poprawiania humoru, a wspólne spożywanie posiłków zbliża, a nawet może być cudownym początkiem bardzo obiecującego wieczoru. W końcu najedzony mąż to zadowolony mężczyzna!
  2. Adrenalina pulsująca w żyłach w połączeniu z szybciej bijącym serduchem z pewnością okaże się doskonałym prezentem na Walentynki dla poszukiwacza niezapomnianych przeżyć. To także wspaniała okazja do tego, by wspólnie spędzić czas i razem zrobić coś szalonego. Może skok na bungee?
  3. Miłość do czterech kółek, to także miłość, tylko inna. Kiedy więc twój ukochany kocha szybkie samochody, a Ty kochasz jego, to podaruj mu w prezencie przejażdżkę szybkim, sportowym autem. Co powiesz na szybką jazdę Ferrari w kolorze miłości? Twój mąż z pewnością na taki prezent walentynkowy powie TAK!
  4. Walentynki to miłość, a miłość to bliskość. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, a w prezencie mężowi podarować coś, co go zaskoczy i pobudzi wyobraźnie. Zafundujcie sobie z okazji upominek w sklepie tylko dla dorosłych i dajcie się ponieść namiętności!
  5. Każda żona pragnie dla swojego męża tego, co najlepsze! Twój mąż dużo pracuje? Angażuje się w życie rodziny? Jest wsparciem i ostoją? Spraw mu błogą niespodziankę i z okazji Walentynek pozwól mu na pełen relaks w strefie SPA! Taki prezent, nie tylko sprawi mu przyjemność, ale też uświadomi jak bardzo TY tego potrzebujesz, czyli mówiąc pół żartem, a pół serio, to taka miłosna inwestycja w Twój prezent walentynkowy w przyszłym toku!

Walentynki to dość nietypowe święto w kalendarzu: wielu zarzeka się, że go nie świętuje, każdy jednak czuje się rozczarowany, kiedy w tym dniu nie zostanie obdarowany chociaż skromnym upominkiem. Nie zważaj więc na męskie komentarze na temat czerwonych serduszek i podaruj idealny prezent na Walentynki dla męża. Nawet jeśli nie da tego, po sobie poznać z pewnością będzie zachwycony i pokocha Cię jeszcze bardziej.

Wstecz