Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

7 powodów, dla których warto podarować prezent przeżycie

2021-11-24

7 powodów, dla których warto podarować prezent przeżycie

Czas skończyć z kuponiem co rok tych samych prezentów. Najwyższy czas zakończyć prezentową nudę! Najlepszym sposobem zerwania z nią jest podarowanie prezentu w postaci przeżycia. Przedstawiamy wam siedem powodów, dla których warto wybrać akurat taką formę obdarowywania bliskich.

 

1. Nie zabierają miejsca w szafie…tylko w pamięci

W obecnych czasach mamy coraz więcej rzeczy i…co raz mniej miejsca na ich przechowywanie. Do głosu zaczyna dochodzić nurt minimalizmu, który zakłada posiadanie w domu konkretnej liczby przedmiotów. Najczęściej wymienianą liczbą jest 100, choć są tacy, którzy twierdzą że to zdecydowanie za dużo i przekonują do posiadania zaledwie 50 przedmiotów.

Chyba nie musimy dodawać, że na tej liście brakuje zakurzonych książek, zestawów perfum i innych nietrafionych prezentów gwiazdkowych. Jeśli nawet same prezenty mogą być trafione, to każdy z nich zajmuje dodatkowe miejsce…a zdecydowanie lepiej wybrać prezent w postaci przeżycia, który tylko na pozór jest zwykłą kartką papieru. Taki prezent nie zajmuje zbędnej przestrzeni, oferując zdecydowanie więcej niż prezenty przepastnych rozmiarów.

 

2. Nie kosztują majątku

Często pojawiają się głosy mówiące, że prezenty w postaci przeżyć są zbyt drogie przez co dla większości nieosiągalne. Nic bardziej mylnego! Jazdę po torze offroadowym można kupić już za 59 zł, czyli za mniej niż ciepły sweter. Dream jump, czyli skok ze stadionu we Wroclawiu kosztuje zaledwie 79 zł. Czy znasz dobre perfumy, które tyle kosztują? Oczywiście, to tylko dwa przykłady i w naszej ofercie znajdziecie zdecydowanie droższe prezenty, ale wybór jest na tyle szeroki, że każdy wybierze odpowiedni prezent dla bliskiej osoby, bez wydawania przy tym fortuny. Wystarczy się przekonać.

Wcale nie musimy rozbijać banku, żeby spełnić marzenia. Wielu mężczyzn kochających motoryzację marzy o przejażdżce czerwonym Ferrari. Taka przygoda kosztuje zaledwie 189 zł i nie jest to byle jaki prezent – na pewno jest to prezent, który zapadnie w pamięci na zawsze.

 

3. Potrafią spełnić dziecięce marzenia

Wiemy, że brzmi to jak pusty frazes, ale wcale nie musi nim być. Często uwarzamy, że marzenia są nierealne. W końcu gdyby takie nie były, straciłyby sens, ale tak naprawdę marzenia są po to aby je spełniać. Zdecydowanie zbyt często kupujemy bliskim prezenty, czasami bardzo kosztowne, nie zwracając uwagi na ich pasje, zainteresowania, czy nawet marzenia. Nie zdajemy sobie sprawy z siły prezentu. Z góry zakładamy, że nie jesteśmy w stanie wywołać zachwytu na twarzy bliskiej osoby. Wiemy, że z roku na rok jest o to trudniej, ponieważ mamy już praktycznie wszystko.

Sami jesteśmy sobie winni. W dobie konsumpcionizmu często się zatracamy. Nowy smarfton, laptop, konsola, tablet, czasami ciężko znaleźć materialną rzecz, której jeszcze nie posiadamy. Nikt nie pamięta czasów, gdy połączenie internetowe było tak wolne, że chcąc obejrzeć teledysk, mogliśmy spokojnie zaparzyć herbatę i poczekać, aż wystygnie, zanim będziemy mogli go płynnie wyświetlić.

 

dsadsa

 

4. Poszerzają horyzonty

Wśród prezentów w formie przeżyć znajdziecie niezliczoną ilość kursów, które pozwalają odkryć nowe pasje lub spojrzeć na znany temat z innej perspektywy. Osoby ceniący dobre alkohole z pewnością docenią zalety degustacji, podczas których można nie tylko spróbować wyszukanych rodzajów whisky, win lub piw, ale przede wszystkim poznać nowe osoby o podobnych zainteresowaniach, a w samych trunkach dostrzec coś więcej. Poznać ich historię, tradycję i nowe, często zupełnie nietuzinkowe smaki.

Podobnych przykładów możemy mnożyć wiele. Fani sushi chętnie poznają tajniki jego, a osoby pragnące poznać bliżej fotografię docenią zalety indywidualnych warsztatów.

 

5. Pozwalaja pokonać słabości

Strach ma wielkie oczy… dlatego jedynym sposobem na jego pokonanie jest bezpośredni pojedynek. Najlepszą scenerią na tę walkę będzie żuraw zawieszony 90 metrów nad ziemią oraz platforma, z której wykonywane są skoki bungee.

Skok na Bungee to jedno z najpopularniejszych przeżyć w naszej ofercie, co pokazuje że ludzie pragną mocnych wrażeń i chcą pokonywać własne słabości. Pocieszający jest też fakt, że podczas całego sezonu skoków, zaledwie 1% osób, które zdecydują się wznieść się nad ziemię, ostatecznie zrezygnowało. To pokazuje, że znajdujemy w sobie tyle odwagi, żeby skoczyć.

 

6. Wywołują zachwyt i cieszą podwójnie

Co roku jesteśmy przyzwyczejeni do podobnych prezentów. Sweter, szalik, książka, perfumy lub pieniądze. Czemu w tym roku nie zaszaleć i podarować czegoś zupełnie innego? Warto czasami zerwać z nudną tradycją i wpuścić w nasze świąteczne zakupy podmuch świeżości…najlepiej w postaci lotu w aerotunelu.

Jest też jedna, niezwykle ważna zaleta, o której rzadko się mówi – taki prezent cieszy podwójnie. Najpierw podczas jego rozpakowywania, kiedy osoba obdarowana jest zachwycona samym faktem jego otrzymania, ale najlepsze, czyli jego realizacja zostaje na koniec. Właśnie podczas lotu, jazdy na torze, lub realizacji dowolnego prezentu możemy zobaczyć autentyczną radość osoby obdarowanej.

opis

 

7. Dostarczają niezapomnianych wspomnień

Czy pamiętacie prezent gwiazdkowy, który dostaliście w zeszłym roku? Większość z was zapewne nie. Wszystko przez to, że stale dostajemy to samo. Prezent w postaci przeżycia to nie tylko zaskoczenie z jego otrzymania, ale przede wszystkim ogromna  radość z realizacji.

Jazda za kierownicą czerwonego Ferrari, którego sam dźwięk silnika umieszczonego za plecami kierowcy wywołuje ciarki na plecach to jedno z tych przeżyć, które zostanie w pamięci na długie lata! Czasami warto postawić na emocje, dlatego zachęcamy do zerwania z rutyną, a na pewno tego nie pożałujemy. Sam uśmiech osoby obdarowanej zastąpi wszystkiego słowa. Wystarczy podarować przeżycie i życzyć na święta…

Wszystkiego Najciekawszego!

POLECANE PREZENTY:

Wstecz