Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Największy w Polsce sklep z prezentami w formie przeżyć

2016-08-24

Największy w Polsce sklep z prezentami w formie przeżyć

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że już od 7 września mieszkańcy stolicy będą mogli nabyć ekscytujące prezenty w naszym nowym sklepie Super Prezenty Boutique, przy ul. Chmielnej 9!

 

Elegancko i kameralnie

Sklep przy ulicy Chmielnej stanowi niewątpliwie ważny punkt w długoterminowej strategii Super Prezenty, podkreślając wysoką jakość oferowanych usług oraz estetyczny wygląd nie tylko produktów, jak również samych punktów sprzedaży. 

“Nazwa Super Prezety Boutique ma podkreślać specjalny charakter sklepu, który przejawia się zarówno w designie oraz najwyższym standardzie obsługi klienta. To gwarantuje, że każda osoba wyjdzie z naszego sklepu z prezentem, który zachwyci bliską osobę.” – mówi Katarzyna Michałowska, Country Manager, Super Prezenty.


Największy wybór w przyjemnej atmosferze

Idea jest prosta, szukając ciekawego prezentu dla bliskiej osoby, wystarczy, że przyjdziesz do naszego sklepu, a w komfortowych warunkach profesjonalni doradcy pomogą w wyborze idealnego prezentu. W naszej ofercie znajduje się ponad 1500 prezentów w formie przeżyć, dlatego z pewnością każdy klient wyjdzie z uśmiechem na twarzy. 

“Ogromne zainteresowanie super prezentami sprawiło, że postanowiliśmy otworzyć sklep w prestiżowej lokalizacji, a dzięki bliskiej odległości Nowego Świata nasze produkty trafią nie tylko do samych mieszkańców Warszawy, ale również turystów z całej Polski. Wierzymy, że Chmielna 9 będzie najlepszym adresem w Warszawie dla osób szukających oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby!” – dodaje Katarzyna Michałowska.

Koncepcja sklepu udowadnia, że sam wybór prezentu w formie przeżyć może być równie inspirującym przeżyciem, co sama usługa, albo chociaż tego namiastką.

"Do tej pory posiadaliśmy stoiska handlowe w największych centrach handlowych oraz w standy salonach EMPIK. Otwierając pierwszy własny sklep podkreślamy silną pozycję firmy oraz dajemy klientom komfort w podejmowaniu decyzji o wyborze najlepszego prezentu bez pośpiechu, w kameralnej atmosferze" - kończy Katarzyna Michałowska. 

Od 7 września wszyscy znudzeni zwykłymi prezentami będą w stanie spełnić marzenia bliskich, kupując im oryginalny pomysł na prezent na Chmielnej 9.

Wstecz