Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Czekolada do zamowienia

2017-12-06

Czekolada do zamowienia

Pragniemy życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim naszym klientom z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i podarować im słodki upominek prosto z naszych serc - czekoladę „Super Prezenty“! Ten rok, jak żaden inny jest magiczny i pełny cudów, dlatego wierzymy, że dzięki dzieleniu się kawałkiem przepysznej czekolady Ty też przekażesz cząstkę słodkiego szczęścia najbliższym.

  

Ty też czujesz czekoladę?

Dokonaj zakupów pomiędzy 6, a 25 grudnia na SuperPrezenty.pl za minimum 199 zł i otrzymaj czekoladę gratis!

Kup prezent w na stronie www.superprezenty.pl za co najmniej 199 zł, wybierz sposób dostawy i otrzymaj prezent oraz czekoladę. Jeśli wybierzesz e-voucher lub odbiór osobisty na naszej wyspie także otrzymasz na adres mailowy unikatowy kod. Pokaż go sprzedawcy na wyspie „Super Prezenty” i odbierz czekoladę!

Wstecz