Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Skok ze spadochronem w Gdyni

Kiedy całe dnie spędzamy w pracy, a potem w domu, brakuje nam pomysłu na atrakcyjny weekend, czujemy, że krew zastygła nam w żyłach, to nic dziwnego, że szukamy sposobu na to, aby rozerwać się za wszystkie czasy. Chcąc znaleźć coś adekwatnego do podbniebnych rozrywek powinniśmy skierować swój wzrok na skoki tandemowe. Taki skok tandemowy to niesamowite przeżycie, cudowna okazja do walki z własnymi barierami oraz coś, co zrobi wrażenie - nie tylko na uczestniku, ale też na wszystkich osobach, które ten uczestnik zna. Warto spróbować skoku w Gdyni. Dzisiaj taka rozrywka jest szeroko dostępna w niejednym mieście, co kiedyś wcale nie było takie oczywiste.

Filtry

Średnia cena 1 063,70 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Skok spadochronowy - częsty wybór klientów

Człowiek już od zarania swojej cywilizacji chciał się wzbić w przestworza i poczuć, jak to jest kiedy pęd wiatru rozwiewa włosy. Czy wiesz, że już w starożytności próbowano skonstruować maszynę, dzięki której człowiek mógłby latać? Jednakże, jak pokazuje historia dopiero znacznie, znacznie później ludzkość wpadła na pomysł jak oderwać się od gruntu i - w miarę bezpiecznie - poszybować tam, gdzie dotąd nie było naszego zasięgu.

Zaczęło się od lotów balonem w XVIII wieku, ale to, co nas teraz najbardziej interesuje - czyli skoki spadochronowe - jest powiązane z wynalazkiem XX-wiecznym, czyli samolotem. Kiedy już okazało się, że samolotem można podróżować na znaczne odległości pojawiły się także kwestie związane z bezpieczeństwem. I właśnie wtedy do gry wkroczył wynalazek spadochronu.

Początkowo spadochronu używano tylko w lotach pasażerskich jako środka bezpieczeństwa na wypadek konieczności ewakuacji przed lądowaniem oraz w wojsku do wykonywania powietrznych operacji desantowych. Dopiero potem okazało się, że można skakać ze spadochronem w celach sportowych, co dało taki efekt, że stało się to jedną z dziedzin sportów ekstremalnych.

Skoki spadochronowe Gdynia - co trzeba wiedzieć?

Skoki ze spadochronem w Gdyni to przede wszystkim bardzo silne emocje oraz źródło adrenaliny. Chcąc doświadczyć czegoś tak niesamowitego, musisz pamiętać o tym, że trzeba znaleźć w sobie nie lada odwagę, aby pokonać strach towarzyszący w przestworzach. Ale oprócz tego pragniemy zwrócić Ci uwagę na to, że ze wspomnianym skokiem wiążą się cudowne wrażenia widokowe - panorama Bałtyku i Trójmiasta, którą możesz podziwiać z lotu ptaka.

Jeśli zaś chodzi o szczegóły techniczne, to musisz wiedzieć, że skok odbywa się z wysokości około 4000 m. Dostaniesz się tam na pokładzie nowoczesnego samolotu. W momencie, w którym nastąpi skok w tandemie spadochron nie będzie otwarty i takie swobodne spadanie potrwa do około 1 minuty. Następnie nastąpi otwarcie spadochronu, a taki lot ku ziemi potrwa mniej więcej 10 minut.

Dlaczego warto skakać ze spadochronem w Gdyni?

Sceptycy mogą uważać, że skok spadochronowy nie jest godną uwagi atrakcją, ponieważ nic ona nie daje, ale to błędne przekonanie. Każdorazowo taki skok oznacza niezapomniane wrażenia, związane ze zastrzykiem nieprawdopodobnych, niespotykanych nigdzie indziej emocji oraz wyrzutu adrenaliny. Jeśli będzie to Twój pierwszy skok w życiu, to staniesz przed niesamowitą szansą ku temu, by pokonać wewnętrzną barierę i przekonać się na własnej skórze gdzie leży Twoja granica.

Warto zwrócić uwagę na to, że już lot samolotem na pułap 4000 m to atrakcja sama w sobie, której mało kto doświadczy w życiu. Poza tym w grę wchodzą wspominane również widoki, gdzie z dużej wysokości objawi się całe piękno Morza Bałtyckiego, Gdyni, Gdańska oraz Sopotu. Oprócz tego warto wspomnieć, że zbierzesz doświadczenie oraz materiał na opowieści dla swoich dzieci i wnuków. Nie zapominaj o uczuciu dużej dumy do samego siebie oraz satysfakcji. Również Twoja rodzina, przyjaciele i znajomi na pewno będą pełni podziwu dla Ciebie z racji tego wspaniałego wyczynu.

Jak wygląda procedura przygotowania do skoku?

Proces przygotowania do skoku wcale nie jest trudny i w jakiś sposób uciążliwy dla uczestnika. Przede wszystkim należy wspomnieć o tym, że na samym początku należy dotrzeć na wskazane miejsce oraz okazać organizatorowi voucher oraz dowód osobisty. Następnie kandydat do skoku zostanie wprowadzony w cały proces przygotowawczy. Odbędzie się krótkie szkolenie teoretyczne z doświadczonym instruktorem, co nie powinno potrwać dłużej niż 15 minut. Następnie będzie miał miejsce lot na wysokość 4000 m. Uczestnik otrzyma kombinezon i gogle, zostanie także dopasowana uprząż. Potem, kiedy już samolot osiągnie odpowiedni pułap nastąpi skok. Pełen profesjonalizm oraz dokładne sprawdzanie sprzętu przed świadczeniem usługi powoduje, że skoki spadochronowe w Gdyni są w 100% bezpieczne.

Jaka jest lokalizacja skoku spadochronowego w Gdyni?

Miejscem startu samolotu w celu wykonania skoku spadochronowego jest Baza Lotnicza na ul. Powstańców Warszawy 36 w Pruszczu Gdańskim. Warto odszukać lokalizację na mapie i zaplanować transport w to miejsce.

Możesz też sprawdzić, czy dostępne są inne skoki w okolicy, np. skoki spadochronowe Gdańsk, skoki spadochronowe Trójmiasto czy skok ze spadochronem Sopot.

Skok ze spadochronem Gdynia - czy są jakieś przeciwwskazania?

Tak jak każda aktywność, również skok spadochronowy w Gdyni niesie ze sobą pewne ograniczenia. Przede wszystkim musisz pamiętać o tym, że do skoku nie zostaną dopuszczone osoby, które mają przeciwwskazania zdrowotne. Chodzi tu o choroby układu krążenia, układu oddechowego jak też przebyte urazy mięśniowe i stawowe. Epilepsja również eliminuje kandydata do skoku. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu albo innych substancji odurzających również nie będą mogły skoczyć.

Osoby niepełnoletnie mogą skakać pod warunkiem, że będą miały pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. Skakać nie mogą dzieci poniżej 12 roku życia. Minimalny wzrost to 140 cm, zaś maksymalna waga uczestnika to 100 kg.

Skok ze spadochronem Gdynia - ile to koszuje?

Ceny zmieniają się w czasie, więc wszystko zależy od tego kiedy zdecydujesz się wykupić atrakcję. Dużo też zależy od wybranego wariantu. Skok w wariancie najbardziej podstawowym będą kosztowały Cię pomiędzy 800 a 900 zł. Opcje z dodatkowymi zdjęciami lub filmowaniem mogą być o 300 zł droższe.